«РОЗИ. Фільм-кабаре». В український прокат виходить стрічка про життя та творчість артисток Dakh Daughters

від | 18.11.2022 | Новини, Дивитися, Фемкульт

Час читання: ( Кількість слів: )

В український прокат виходить стрічка «РОЗИ. Фільм-кабаре» про життя та творчість артисток інтелектуального фрік-кабаре Dakh Daughters упродовж шести років — під час та після подій Революції Гідності.

Сім актрис відомого київського театру «Дах» створили інтелектуальний фрік-кабаре бенд Dakh Daughters 21 листопада 2012 року. Рівно рік по тому вони, разом із багатьма українцями, мусили вийти на Майдан за право жити у вільній, європейській країні. Фільм фіксує документальні події 2014 року, що поклали початок єднанню українського народу у власному виборі свободи та незалежності від росії.

Трагікомічний мюзикл про життя та творчість гурту Dakh Daughters — це історія про народження громадянської гідності, зіграна мовою кабаре, дівчатами у білому гримі й чорних балетних пачках. Засобами музично-театрального перфомансу фільм розкриває красу та труднощі торування власного шляху — жінки, мисткині, громадянки країни, що переживає революцію та війну.

Режисеркою фільму є українка Ірена Стеценко, яка була саундпродюсеркою Dakh Daughters.

На широкі екрани стрічка вийде 24 листопада. Подивитися фільм можна буде у Києві, Львові та Одесі.

Міжнародна прем’єра фільму відбулася на Міжнародному фестивалі документального кіно у Шеффілді (Sheffield Doc/Fest) у 2021 році, національна — на Міжнародному кінофестивалі документального кіно про права людини Docudays UA-2021. Повнометражний дебют Ірини Стеценко отримав Спеціальну відзнаку Премії Андрія Матросова на DOCUDAYS UA-2021.

Фільм створено за підтримки Українського культурного фонду.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!

Новини

Дівчина говорить