В Україні проведуть безплатний курс із фінансової грамотності для жінок

від | 14.11.2022 | Новини, Підмога

Час читання: ( Кількість слів: )

Кар’єрний портал Happy Monday та ООН Жінки в Україні у співпраці з Офісом Віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції запускають безплатний курс із фінансової грамотності для жінок у межах проєкту Women For The Future, що покликаний допомогти українкам, які втратили роботу і/або дохід внаслідок війни, знайти нові можливості для працевлаштування та професійного розвитку.

У програмі курсу, який запланований на 17 листопада — 15 грудня 2022 року, проведуть п’ять лекцій на YouTube. Під час кожного заняття відбудуться Q&A сесії.

На лекціях жінкам пояснять, як підвищити фінансову грамотність, як планувати бюджет під час повномасштабної війни, розкажуть, які фінансові послуги наразі доступні та чи варто ними користуватися, а також як накопичувати гроші та захистити свої статки.

Спікеркою курсу буде голова правління MetLife Україна, експертка з питань страхування життя, фінансової грамотності та ризик-менеджменту в бізнесі та житті Інна Бєлянська.

Дізнатися більше про розклад лекцій та зареєструватися на курс можна за посиланням.

Проєкт Women For The Future реалізовується Happy Monday (ГО «Професіонали майбутнього») за підтримки проєкту ООН Жінки «Трансформаційні підходи для досягнення гендерної рівності в Україні», що фінансується Урядом Швеції, та в співпраці з Офісом Віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!

Новини

Дівчина говорить