В Україні проведуть безплатний курс із фінансової грамотності для жінок

від | 14.11.2022 | Новини, Підмога

Час читання: ( Кількість слів: )

Кар’єрний портал Happy Monday та ООН Жінки в Україні у співпраці з Офісом Віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції запускають безплатний курс із фінансової грамотності для жінок у межах проєкту Women For The Future, що покликаний допомогти українкам, які втратили роботу і/або дохід внаслідок війни, знайти нові можливості для працевлаштування та професійного розвитку.

У програмі курсу, який запланований на 17 листопада — 15 грудня 2022 року, проведуть п’ять лекцій на YouTube. Під час кожного заняття відбудуться Q&A сесії.

На лекціях жінкам пояснять, як підвищити фінансову грамотність, як планувати бюджет під час повномасштабної війни, розкажуть, які фінансові послуги наразі доступні та чи варто ними користуватися, а також як накопичувати гроші та захистити свої статки.

Спікеркою курсу буде голова правління MetLife Україна, експертка з питань страхування життя, фінансової грамотності та ризик-менеджменту в бізнесі та житті Інна Бєлянська.

Дізнатися більше про розклад лекцій та зареєструватися на курс можна за посиланням.

Проєкт Women For The Future реалізовується Happy Monday (ГО «Професіонали майбутнього») за підтримки проєкту ООН Жінки «Трансформаційні підходи для досягнення гендерної рівності в Україні», що фінансується Урядом Швеції, та в співпраці з Офісом Віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.

Фото: picjumbo_com: Pixabay

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Читайте також

alyona alyona випустила пісню про інклюзивну відбудову та доступність українських міст

alyona alyona випустила пісню про інклюзивну відбудову та доступність українських міст

В Україні запустили соціальну кампанію «Відбудуймо країну доступною для кожного», метою якої є інклюзивна відбудова українських міст та підтримка маломобільних груп населення. Ініціатором кампанії є неурядова організація...

Alina Pash випустила сингл про найвідомішу у світі гуцулку, яка могла співати три доби без перерви

Alina Pash випустила сингл про найвідомішу у світі гуцулку, яка могла співати три доби без перерви

Українська співачка Alina Pash випустила пісню та Lyric-відео, присвячені всесвітньо відомій гуцулці Марії Кречунєк, яку називали Чукутихою. Жінка заробляла на життя співами на святах. Подейкують, що Чукутиха знала так...