У Києві створять мурал, присвячений волонтерам України: найкращих оберуть за голосуванням

Почати
2 хв на читанння

У Києві на одній із вулиць з’явиться мурал, присвячений найкращим благодійним фондам та волонтерам України.

Новий артпроєкт в рамках молодіжної ініціативи #ВліпиЗаСебе готує організація GoGlobal Ukraine у співпраці з комунікаційною агенцією ETER. Команда проєкту закликала українців долучитися до голосування та вибрати ті фонди, організації та ініціативи, які є їхніми фаворитами.

Авторами муралу стане творчий дует Шум&Ку. Свого часу Шум починав із вуличного арту — малював графіті. А Настя Ку — з графічного дизайну та ілюстрації. Нині вони разом створюють як приватні інтер’єрні рішення, так і масштабні мурали на фасадах будівель, причому не лише в Україні, а й за кордоном.

«Ми були щасливі долучилися до артпроєкту #ВліпиЗаСебе. Це надважлива історія про людей, які перебувають “за лаштунками” війни, але їхню роль у боротьбі за майбутню перемогу важко переоцінити. Волонтери — справжні герої, тож їхні імена мають бути увічнені. Зі свого боку зробимо все, аби реалізувати цей задум якнайкраще», — коментують Шум&Ку.

За концепцією малюнок матиме вигляд мапи України, на яку нанесені фонди, благодійні ініціативи та громадські організації, що від початку повномасштабного вторгнення росії докладають максимум зусиль для допомоги військовим, біженцям, дітям, жінкам та тваринам.

Мурал — це лише частина масштабної інформаційної кампанії #ВліпиЗаСебе. Вже зараз триває робота над мотиваційним відео за участю героїв нашого часу, режисером якого виступив відомий українець Любомир Левицький, окрім того, 7 листопада стартувала освітня програма для підлітків «Країна взаємно красивих людей», що триватиме до кінця листопада й завершиться презентацією маніфесту учасників.

#ВліпиЗаСебе втілюється в межах програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується Pact в Україні.