В Україні запустили телефонну лінію сексуально-репродуктивного здоров’я

від | 07.11.2022 | Новини, Підмога

Час читання: ( Кількість слів: )

Відсьогодні, 7 листопада, Фонд ООН у галузі народонаселення запустив всеукраїнську телефонну лінію сексуально-репродуктивного здоров’я, на якій можна отримати первинну консультацію профільного фахівця чи фахівчині щодо жіночого здоров’я.

За номером 3303 жінкам можуть підказати, до якого лікаря звернутися в конкретній ситуації чи надати контакти профільних лікарів або медичних мобільних бригад у місці перебування, що, зокрема, актуально для вимушених переселенок.

«Через війну багато жінок змінили своє місце проживання, з іншого боку, багато лікарок виїхали за кордон. Отже, українки стикаються з проблемою — не знають, до якого фахівця звернутись», — говорить заступник представника UNFPA в Україні Павло Замостян.

Також на телефонну лінію можуть звернутися лікарі різних спеціалізацій, щоб проконсультуватись із провідними фахівцями галузі.

«Якщо це віддалена локація, де нема гінеколога, сімейний лікар чи лікарка може отримати інформацію від провідних фахівців із питань репродуктивного здоров’я. Адже буває так, що в місце прибувають жінки ВПО з клінічними випадками, щодо яких в лікаря загального профілю бракує досвіду», — зазначає пан Замостян.

Лінія 3303 працює щодня з 9:00 до 18:00, дзвінки з мобільних операторів та міських номерів по Україні безкоштовні.

Фото Alex AndrewsPexels

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!

Новини

Дівчина говорить