300 000 гривень для жінок, що борються з раком молочної залози. Україна візьме участь в міжнародному Race for the cure

від | 14.10.2022 | Підмога, Новини

Час читання: ( Кількість слів: )

Фонд підтримки дорослих онкопацієнтів Inspiration Family вдруге проведе міжнародний благодійний забіг Race for the Cure®, щоб підтримати українок, які під час війни борються з раком грудей. Цього року подія відбудеться онлайн. Ціль – привернути увагу до важливості вчасних обстежень та зібрати 300 000 гривень для закупівлі життєво необхідного препарату.

Приєднатися можна кожному з будь-якої точки світу. Для цього потрібно зареєструватися на офіційному сайті та сплатити благодійний внесок. Всі зібрані кошти конвертуються у ліки для українських пацієнток.

Race for the Cure® – найбільша подія з ходьби та бігу, яка гуртує весь світ в боротьбі з раком молочної залози. Міжнародний благодійний забіг об’єднує людей, які проходять лікування від раку молочної залози, а також їхніх родини, друзів і тих, хто поруч.

«Минулого року ми провели великий рожевий забіг на ВДНГ, який об’єднав команди лікарів-онкологів, пацієнтів та їх близьких і багато було людей, які просто підтримали рух Race for the cure. Чим більше людей долучається, тим видимішим ми робимо рак молочної залози в Україні та те, як його можна попередити», – каже Анна Узлова директорка фонду Inspiration Family.

Цього року подію проведуть онлайн, аби кожен з будь-якої точки світу у комфортний та безпечний момент взяв участь у забігові. В період з 15 по 31 жовтня організатори закликають вдягнути рожеве, пробігти або пройти будь-яку дистанцію біля будинку у своєму парку, на стадіоні чи біговій доріжці: самостійно чи з друзями, попередньо зареєструвавшись та сплативши благодійний збір (вартість – 15 євро) на офіційному сайті. 

 

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!

Новини

Дівчина говорить