/

300 000 гривень для жінок, що борються з раком молочної залози. Україна візьме участь в міжнародному Race for the cure

Почати
/
2 хв на читанння

Фонд підтримки дорослих онкопацієнтів Inspiration Family вдруге проведе міжнародний благодійний забіг Race for the Cure®, щоб підтримати українок, які під час війни борються з раком грудей. Цього року подія відбудеться онлайн. Ціль – привернути увагу до важливості вчасних обстежень та зібрати 300 000 гривень для закупівлі життєво необхідного препарату.

Приєднатися можна кожному з будь-якої точки світу. Для цього потрібно зареєструватися на офіційному сайті та сплатити благодійний внесок. Всі зібрані кошти конвертуються у ліки для українських пацієнток.

Race for the Cure® – найбільша подія з ходьби та бігу, яка гуртує весь світ в боротьбі з раком молочної залози. Міжнародний благодійний забіг об’єднує людей, які проходять лікування від раку молочної залози, а також їхніх родини, друзів і тих, хто поруч.

«Минулого року ми провели великий рожевий забіг на ВДНГ, який об’єднав команди лікарів-онкологів, пацієнтів та їх близьких і багато було людей, які просто підтримали рух Race for the cure. Чим більше людей долучається, тим видимішим ми робимо рак молочної залози в Україні та те, як його можна попередити», – каже Анна Узлова директорка фонду Inspiration Family.

Цього року подію проведуть онлайн, аби кожен з будь-якої точки світу у комфортний та безпечний момент взяв участь у забігові. В період з 15 по 31 жовтня організатори закликають вдягнути рожеве, пробігти або пройти будь-яку дистанцію біля будинку у своєму парку, на стадіоні чи біговій доріжці: самостійно чи з друзями, попередньо зареєструвавшись та сплативши благодійний збір (вартість – 15 євро) на офіційному сайті.