She Media School. Медіашкола для активісток та представниць жіночих організацій

від | Сер 10, 2022 | Підмога, Новини

ООН Жінки в Україні спільно з Джейномікс Паблішінг та Центром медіадосліджень при Стокгольмській школі економіки в Ризі, у співпраці з Офісом Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції оголошують відбір активісток та представниць жіночих організацій для участі в медіашколі.

She Media School – це можливість покращити комунікаційні навички та знання, навчитися налагоджувати нові партнерства, ефективно співпрацювати зі ЗМІ та розширити присутність у медіа для представлення досвіду та озвучення потреб жінок.

Для подання заявки на участь в медіашколі заповніть анкету за посиланням до 14 серпня 2022 року

Хто може взяти участь:

  • Активістки та представниці жіночих громадських організацій, зареєстрованих в Україні, які бажають покращити свої комунікаційні та адвокаційні навички, а також посилити свою присутність у ЗМІ;
  • Молоді активістки та представниці молодіжних організацій, які мають намір підвищити обізнаність та активно долучатись до комунікаційної діяльності на тему гендерної рівності;
  • Спеціалістки з комунікацій, які працюють з жіночими громадськими організаціями та зацікавлені посилити їх комунікаційну спроможність.

Медіа школа проходитиме онлайн і складається з чотирьох модулів: сторітелінг, медіапродакшин, дистрибуція та бренд. Загальна тривалість навчальної програми – чотири тижні. Дати проведення з 15 вересня по 8 жовтня 2022 року.

Протягом навчання учасниць будуть супроводжувати ментори/ки, які допомагатимуть на кожному етапі.
Після завершення медіашколи учасниці матимуть нагоду продовжити співпрацю з менторами/ками для підготовки та публікації журналістських матеріалів на провідних національних та регіональних українських медіа.

Більше про школу за посиланням. 

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!