#sitlikeagirl: Флешмоб у соцмережах проти хейту Зеленської

від | Лип 28, 2022 | Новини

Час читання: ( Кількість слів: )

У соціальних мережах шириться новий флешмоб на підтримку Олени Зеленської після обговорення в фото авторства Енні Лейбовіц для Vogue. Українки виставляють фото під хештегом #sitlikeagirl #сидиякдівчинка

Запустила флешмоб мистецтвознавиця Зоя Звиняцківська: «Я не думала, що це все настільки палатиме. Вже американці питають, що там в нас з фоткою дружини президента, і їм цитують мій пост, щоб пояснити. Я зовсім не фанатка Олени Зеленської якщо що, але мене дуже вкурвило оце «як вона сидить?!» тому пропоную флешмоб #sitlikeagirl – давайте покажемо, врешті решт, як треба ото порядній жінці сидіти на сходах)».

Допис зібрав понад дві тисячі лайків, а до флешмобу #sitlikeagirl продовжують долучатися українки, серед них:

Співачка Alyona Alyona

Дизайнерка Даша Озерянко 

Депутатка Марина Бардіна 

Фотографка Юлія Кочетова

Редакторка Оксана Павленко

«Марш Жінок»

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!