В Україні стартує проєкт допомоги жінкам у працевлаштуванні та професійному розвитку

від | Лип 26, 2022 | Підмога, Новини

Час читання: ( Кількість слів: )

Кар’єрний портал Happy Monday (ГО «Професіонали майбутнього») та ООН Жінки в Україні у співпраці з Офісом Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції запускають проєкт Women For The Future, покликаний допомогти українкам, які втратили роботу і/або дохід внаслідок війни, знайти нові можливості для працевлаштування та професійного розвитку.

Внаслідок повномасштабної війни в Україні 39% українців втратили роботу та можливість фінансово себе забезпечувати (за результатами дев’ятого загальнонаціонального опитування від соціологічної групи «Рейтинг», 18-19 червня 2022 року). Більшість з них — жінки, які тепер не мають ні джерел доходу, ні можливостей для професійного розвитку. Попри це, вони готові працювати над вирішенням проблем, які виникли унаслідок війни. Зокрема, 53% жінок хотіли б знайти нову роботу з повною зайнятістю, а 88,3% — готові виділяти час на додаткове навчання та/або перекваліфікацію (за результатами анонімного онлайн-опитування жінок серед аудиторії Happy Monday, червень 2022 року).

Проєкт Women For The Future допомагатиме українкам, які втратили роботу і/або дохід внаслідок війни та шукають можливості з працевлаштування.

«Понад 5 років наша команда допомагає українцям та українкам знаходити улюблену роботу та будувати свідому кар‘єру. З початку повномасштабної війни продовжуємо тримати кар’єрний фронт, пріоритетно надаючи підтримку тим, хто залишився без роботи та джерел доходу. На жаль, кількість таких людей дуже велика і ми маємо знаходити системні рішення цієї проблеми. Проєкт Women For The Future має на меті допомогу жінкам в посиленні їх економічної спроможності. Серед запланованих ініціатив розвиток спільноти, кар’єрне консультування, навчальні програми з опанування цифрових професій та навичок, та посилення навичок самозарадності жінок для ефективного працевлаштування. Також важливий напрямок – робота з компаніями і адаптація поточних можливостей приватного сектору до потреб жінок. І ми щиро вдячні міжнародній спільноті та уряду за підтримку таких ініціатив.» – зазначає Анна Мазур, засновниця та виконавча директорка кар’єрного порталу Happy Monday (ГО «Професіонали майбутнього»).

В межах ініціативи жінки можуть долучитися до таких активностей:

  • цикл лекцій для підвищення рівня стресостійкості та налаштування на активний пошук роботи та профреалізацію на новому місці;
  • серія вебінарів з питань працевлаштування та професійного розвитку;
  • кар’єрні індивідуальні та групові консультації;
  • програми професійної перекваліфікації за різними актуальними напрямами;
  • закрита спільнота з експерт(к)ами, які надаватимуть фахові поради щодо працевлаштування та кар’єрного розвитку, і де в учасниць буде можливість спілкуватись одна з одною, обмінюватись досвідом.

Долучитись до проєкту можуть українки, які втратили роботу чи джерела доходу через війну, шукають нові можливості для працевлаштування та посилення економічної спроможності й потребують в цьому допомоги та підтримки.

Підмога — проєкт divoche.media, який розповідає про фонди та громадські організації, що допомагають жінкам.

 

фото Peter Olexa

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!