В Україні створять Фонд допомоги жінкам, які перебували у російському полоні

від | Тра 18, 2022 | Війна в Україні, Новини, Підмога

Час читання: ( Кількість слів: )

Під час зустрічі віцепрем’єр-міністерки Ірини Верещук  з головою канцелярії прем’єр міністра Республіки Польща Міхалом Дворчиком анонсували створення в Україні Фонду імені Клеменса Шептицького.

Мета фонду – допомога жінкам, що перебували у російському полоні, та дітям, які втратили батьків у війні з рф.  «Фонд допомагатиме жінкам, які були в російському полоні, й Україні вдалося визволити їх. Вони потребують допомоги з боку держави, і саме цього фонду, який буде діяти», – пояснила Ірина Верещук, – Ще один напрямок роботи – діти, які, на превеликий жаль, втратили своїх батьків у цій страшній та жорстокій війні. Це, в першу чергу, буде щомісячна грошова допомога до досягнення повноліття, а також реабілітація, відпочинок та інше».

За словами Віце-прем’єр-міністра, протягом 2,5 місяців Україні вдалося звільнити з російського полону 51 жінку.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!