«Підвішена білизна» для жінок, які втратили свої речі

від | Кві 21, 2022 | FITTING ROOM, Війна в Україні, Новини

Український бренд білизни Lola Bra запустив допомогу переселенкам, які через війну залишилися без речей. Усі бажаючі можуть зробити донейт у 300 гривень та «підвісити» комплект білизни.  

«Нам надійшло прохання від дівчат з Волновахи вислати їм хоч якусь білизну, бо вони лишились усього, – написали засновниці. – І ми зрозуміли, що таких жінок, на жаль, зараз дуже багато і більшість з них навіть не мають можливості дивитись у інстаграм. Але ми знаємо спосіб, як з ними зв‘язатись! І зробимо це. А ще потім нам написали дівчата з ініціативою оплатити білизну для інших жінок, і якщо чесно, це так сильно, це так до сліз, як ми, жінки любимо інших жінок».

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений LOLA BRA (@lola_bra)

Зараз на сайті Lola Bra підвішено понад 800 комплектів. Благодійну білизну, кажуть засновниці, уже отримали дівчата з Маріуполя, Харкова, Луганської та Донецької областей.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!