Projector Institute запускає стипендії для українок

від | Кві 11, 2022 | Новини, Підмога

Час читання: ( Кількість слів: )

Projector Institute створює фонд Projector Creative & Tech Foundation, щоб навчити 5000 українських жінок, які вимушено переселилися через війну за кордон чи всередині України, новим професіям у креативних та IT індустріях.

Планується запуск 10 коротких інтенсивних програм, після проходження яких можна розпочати новий кар’єрний шлях. Серед них — Interface Designer, Graphic Design, Project Management, SEO Specialist, PPC Specialist, Motion Design, Data Scientist, Data Analyst, в процесі розробки — FrontEnd Developer та QA Specialist. Також Projector Foundation надаватиме кар’єрну підтримку — доступ до бази вакансій, комунікація з потенційними tech компаніями, консультації з написання резюме, проходження співбесіди тощо.

Подати заявку на отримання стипендії може українка, яка через війну втратила роботу та змушена змінити місце проживання, яка бажає розпочати навчання новій креативній чи tech професії та володіє англійською не нижче Intermediate. Заповнити форму можна тут. Фонд прийматиме заявки у декілька етапів. Приймання заявок першого етапу триває з 6 квітня до 26 квітня, 2022.

Програма підтримується Міністерством цифрової інформації України та національним проєктом із розвитку підприємництва та експорту Дія.Бізнес. Для запуску створена міжнародну фандрейзингову програму, щоб зібрати фінансову підтримку для 5000 стипендій протягом 2022 року. Зі свого боку Projector Institute вкладає $500 000 і покриває 10 % кожної стипендії. 

 

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!