Jobs For Ukraine – ініціатива, яка допомагає українцям знайти роботу по всьому світу

від | Бер 12, 2022 | Новини, Війна в Україні

Час читання: ( Кількість слів: )

Ініціатива JobsForUkraine.net допоможе українцям, які були змушені залишити Україну внаслідок війни, знайти роботу за кордоном в різних сферах: культура, наука, гастрономія, діджитал та інші 

На сайті jobsforukraine.net вже розміщено близько 1700 вакансій зокрема від таких компаній як Skyscanner, Eurowings, Hive та інші. 

Понад 1,7 мільйона людей залишили Україну внаслідок агресивного нападу Росії на Україну. Більшість із них втратили роботу і перебувають у пошуках можливостей підтримати свої сім’ї у найближчому майбутньому.

Багато компаній та рекрутерів пропонують підтримку при переїзді, таку як візовий супровід, дорожні витрати, розміщення на початковому етапі та бонуси при переїзді. Компанії також гарантують швидкий розгляд резюме, а це означає, що люди, які постраждали від війни, зможуть отримати зворотний зв’язок щодо своєї заявки в найкоротший термін.

Серед вакансій є пропозиції віддаленої роботи та варіанти для україномовних кандидатів. Артспільнота також швидко відреагувала та ініціювала створення артрезиденцій для українців.

 

 

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!