Чуттєве літо: Нова колекція MustHave

від | Тра 20, 2018 | FITTING ROOM, Новини

Український бренд MustHave презентував нову літню колекцію. Вона про те, що найсонячнішу пору року потрібно проводити незабутньо, яскраво та в красивому одязі.

Кожна з нас мріє про своє літо. Саме в цей період понад усе хочеться вирватися з рук божевільного міста та поїхати якомога швидше туди, де нові відчуття, пісок між пальцями, засмага та солоні краплі на волоссі, губах і тілі.

«У пошуках такого літа ми вирушили до Португалії, далекої, кольорової, строкатої. Вона поєднує в собі мистецтво азулежу, атмосферні вулички, стародавні трамвайчики та могутній Атлантичний океан. Там ми й вирішили зняти наш чуттєвий кампейн, який доводить, що літо має бути неземним, насиченим та щасливим», – говорять Анна Коваленко та Анастасія Дзюба, засновниці першого українського мас-маркету.

Літня колекція MustHave –  про бажання та любов. Вона не поспішає відкриватися – її потрібно вивчати, роздивлятися та смакувати. Тому традиційно бренд підготував декілька надходжень, які дозволять насолоджуватися цією порою року поступово.

У новій колекції представлені легкі сукні та сарафани, комбінезони різних фасонів, а також вільні жакети, шорти, спідниці, топи та сорочки для важливих буднів і теплих вечорів.

Відкриті плечі та спина, цікаві принти, елегантні вирізи, вільний крій і довжина під будь-який настрій якнайкраще символізують літо та прагнення мандрувати, досліджувати незнайомі куточки, відчути силу бурхливого океану, посміхатися, радіти та зізнаватися у любові світу та собі.

З першим надходженням літньої колекції бренду вже можна ознайомитися в усіх магазинах і шоурумах MustHave, а також в інтернет-магазині.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!