URBAN HEAT: Літня колекція босоніжок Kachorovska

від | Тра 17, 2018 | FITTING ROOM, Новини

Український бренд Kachorovska презентує літню колекцію босоніжок, що створювалася з думкою про дівчат, які проводитимуть літо в місті.

Для цього літа дизайн-бюро Kachorovska обрали найзручніші колодки з підборами 5 та 9 см, або без підборів. Основний мотив – хвилі, форму яких приймає шкіра взуття.

Кольорова гамма коллекції – нюдовий, червоний, білий, чорний та фуксія.

В колекції також представлені напоясні сумочки Piti, які вже давно стали невід’ємною частиною лінійки сумок Kachorovska. Кольори аксесуарів – білий та червоний.

Цього літа ми обов’язково поїдемо і на море, і до океану. Ми побачимо гори та екзотичні острови. Але нам нікуди не дітися від гарячого літа в мегаполісі. Наближається час, коли жителі міст тікатимуть подалі від асфальту, будинків та заторів на дорогах.Ми будемо гуляти вулицями, ховаючись серед дерев, а рано вранці поспішатимемо на роботу, поки сонце остаточно не прокинулось. Теплими літнім вечором ми підемо у кіно, або зустрінемося на лимонад у затишному міському кафе. Це буде особливе жарке літо в місті.

Над зйомкою працювали:

Фото Денис Маноха

Стиліст Євгенія Скварська

Модель Ольга Рождєствєнская (Llinea12)

MUA Євгенія Козлова Козлова

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!