Надо брать: Прикраси та предмети декору зі скла HALUZKA

від | Кві 13, 2018 | FITTING ROOM, Треба брати

Речі зі скла захоплюють своєю витонченістю та вишуканою простотою. Прикраси та предмети декору зі скла HALUZKA саме такі.

Історія львівської марки HALUZKA розпочалася з крамниці «Щось Цікаве», якій вже понад шість років. На той момент засновниця бренда Роксолана Худоба вже побувала в ролі продавця, дизайнера, будівельника, менеджера, бухгалтера та організатора виставок.

«У всіх художників повинен бути власний почерк – це підштовхнуло мене на створення галузок. Тоді це було щось нове та незвичне. Пам’ятаю свою першу чорну брошку-галузку і постійне відчуття радості від неї».

Перед галузками Роксолана пробувала створювати різноманітні прикраси: геометричні, сюжетні, ф’юзингові, вітражні, з гербарієм та металом.

«Полюбила малювати у школі. Мені пощастило зі вчителькою образотворчого мистецтва. Після її уроків я вирішила, що буду навчатися у Львівській національній академії мистецтв. Почала навчання за спеціальністю «Художнє скло», про яке нічого не знала. Саме тоді зародилася велика цікавість, а згодом – любов. Із склом почала працювати з 2006 року, від початку навчання, а на останніх курсах ми вже активно їздили на фестивалі, ярмарки, де продавали свої перші прикраси», – розповідає Роксолана.

Довгий час дівчина займалася своєю справою сама, але зі збільшенням кількості ідей та розвитком марки їй почали допомагати ще декілька людей на тимчасовій основі. Та сам декор Роксолана не довіряє нікому – робить його завжди власноруч.

«Коли ти твориш – це не завжди ідеальна картинка. Це шліфування, паяння, свердління, різка скла».

Бренд використовує переважно американське скло для випікання та топлення, яке купує на гуртовому складі у Львові. «Мій фаворит – прозоре скло. Воно може бути зі старих вікон або ж куплене на звичайних склонарізках. Люблю поєднання прозорого скла та шматочків міді – виходить цікава графіка. Також використовую звичайні пляшки (особливо сині), які випікаємо в муфельній печі», – розповідає Роксолана.

Моделі прикрас та предметів декору народжуються у голові дівчини. Роксолана бачить в уяві картину і якнайшвидше намагається її реалізувати. Іноді ідеї народжуються в процесі після сотень спроб на папері.

Марка виконує й індивідуальні замовлення. Інколи засновниці вистачає одного слова, фрази клієнта, щоби зародився цілий образ. Наприклад, саме так з’явилися дзеркала-горщики з квітами: потрібно було створити дзеркало для дівчинки, яка любить квіти та має велику колекцію рослин.

«Головне – знайти зв’язок із клієнтом і зрозуміти, чи ти допоможеш йому, чи ні».

Вартість прикрас – від 150 до 300 гривень, предметів декору (пляшки з рослинками, дерева, квіти) – від 100 до 400 гривень, скляних картинок – від 900 до 2000 гривень, дзеркал – від 500 до 3000 гривень, світильників – від 1500 до 6000 гривень.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!