Собаки из приюта в благотворительной кампании Marque Space

від | Гру 20, 2017 | FITTING ROOM, Новини

В преддверии рождественских праздников магазин Marque Space снял кампанию для помощи бездомным собакам.

В рекламной кампании участвовало два щенка, которые сейчас находятся на попечении фонда «Большое сердце» Шуры Олейник. Мохнатые примерили аксессуары из магазина, а также подурачились в интерьерах.

«Все собаки классные – с породой или без. Каждой из них нужна любовь и хозяин, который почешет за ухом. Эти щенки совсем малыши, у них еще даже нету имен. Если вдруг наш проект поможет хоть одной собаке найти дом, это будет наш маленький вклад в большое дело» – рассказывает команда Marque.

Часть от вырученных продаж пойдет на помощь бездомным собакам.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!