Детская коллекция иллюстратора IIIIT SARKISIAN

від | Вер 20, 2017 | FITTING ROOM, Новини

Иллюстратор, дизайнер, основатель бренда одежды и подарков с авторскими принтами Лилит Саркисян представила детскую коллекцию. Она состоит из футболок, бодиков и свитшотов с авторскими иллюстрациями.

Все принты на одежде девушка вручную рисует тушью, линерами и акварелью, а на одежду переносит с помощью прямой печати.

Все принты, представленные в детской коллекции, также доступны и во взрослой линейке. Это позволяет формировать фэмили-луки и одеваться всей семьей в одном стиле.


В совместной сьемке IIIIT SARKISIAN и Special You участвовали дочь художницы Эста Иванова, а также Лада Пугачева, Иван Беляков, Роксолана Пяташ, Евдокия Рыбалко и Белла Штуренталь.

Полный ассортимент футболок представлен в шоуруме IIIIT art store  на улице Тарасовской, 3.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!