Placeholder Photo
/

Надо брать: часы VACUUM

Почати
/
1 хв на читання

Хоча ми рідко користуємося настінними годинниками, вони залишаються важливою деталлю інтер’єру. VACUUM створює дерев’яні моделі, які одразу хочеться повісити на стіну або ж комусь подарувати.

Андрій та Іра створили VACUUM в 2014 році, але ідея з’явилася задовго до її реалізації. Парі знадобився певний період часу, аби продумати деталі. «Одним із перших товарів став 3D-одяг, але з часом ми почали виготовляти дерев’яний декор для дому ручної роботи. В результаті вирішили зробити акцент на годинниках», – розповідає Андрій.

Годинники марки унікальні своїми різноманітними формами, техніками виконання та цікавими варіантами стрілок. Наприклад, ніж та виделка чудово підкреслять інтер’єр кухні, а годинники у формі руки стануть гарною деталлю дизайну.

«Моделі виготовляються вручну. Процес починається з розробки дизайну в електронному вигляді, наступний крок – реалізація ідеї. Спочатку вирізка лазером заготовки для годинника, потім обробка товару: шліфування, нанесення фарб чи інших матеріалів для створення рельєфу або певного ефекту та покриття лаком. Все це займає близько чотирьох  днів», – говорить засновник.

Щоб забезпечити високу якість товару, Андрій та Іра підбирають відповідні матеріали: фанеру, фарби, лаки, механізми. Все купують у спеціалізованих магазинах або замовляють у постачальників.

Годинники VACUUM можна побачити та придбати в шоурумах Львова або замовити на сторінках в інстаграмі та “ВКонтакте“. Марка також виконує індивідуальні замовлення з будь-яким дизайном, логотипом чи гравіруванням. Ціна дерев’яних годинників – від 290 до 350 грн.