Звичаї Красної Маланки та сучасність у новій колекції ETNODIM

від | Січ 17, 2017 | FITTING ROOM, Новини

Український бренд одягу ETNODIM 14-го січня презентував нову колекцію на схилах Буковини, де святкують Маланку по-особливому.

Усі чотири частини села Красноїлька відрізняються унікальністю костюмів та образів – це саме те, що завжди шукає ETNODIM при створенні своїх власних суконь та вишиванок. У новому лукбуці поєдналися тендітні моделі та крилаті солом’яні ведмеді. Вага деяких костюмів сягала понад 90 кг.

Подорож на Західну Україну допомогла ще раз усвідомити, що за особливим та колоритним не обов’язково їхати за кордон. Українські містечка та села знову підтверджують, що прекрасне – поруч.


Духовний спадок, колорит Буковини, одяг від ETNODIM – це поєднання, яке тримається на взаємній повазі та любові до українських традицій. Це сила, яка надихає.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!