Яктреба Photography

Фото продакшн, основними напрямами діяльності якого є предметна і портретна фотозйомка

КОЛИ

Яктреба Photography – фото продакшн, основними напрямами діяльності якого є предметна і портретна фотозйомка. Ідея проекту зародилася влітку 2014 року. Наше гасло – ми знаємо як зробити те, що вам треба.

ХТО

Наразі “Яктреба” це – Саша Злуніцина (фотограф) і Аня Галкіна (графічний дизайнер).  Ми познайомились рік тому, під час роботи в Helen Marlen group і вирішили створити власну справу.

НАВІЩО

Ми продукуємо якісний фотоконтент для інтернет-проектів та періодичних видань, допомагаємо у створенні професійного акторського і модельного портфоліо. Також проводимо приватні фотосесії за індивідуальним замовленням.

ДЛЯ КОГО

Демократичні молоді компанії, які орієнтовані на західні цінності. Люди зі  смаком; творчі особистості, які знають, чого хочуть.

ДОСЯГНЕННЯ

Менш ніж за півроку ми виросли з розмов про фотопроект в повноцінний фото продакшн з мобільною студією.

ІНВЕСТИЦІЇ

Проект існує виключно за рахунок наших власних інвестицій, і наразі повністю відбив вкладені у нього ресурси.

ПЛАНИ

В 2015 році “Яктреба” отримає власний сайт, а найближчими днями відкриється наш блог, в якому ми розповідатимемо про фотографію, даватимемо поради та запросимо читачів за лаштунки “Яктреба”. Також ми зараз працюємо над кількома власними некомерційними фотопроектами, які побачать світ у вигляді виставки.