Плюшкин

Обмен вещами

КОЛИ

Від ідеї до реалізації пройшов фактично рік. З нього півроку я шукала команду однодумців, а далі ми, власне, розробляли сам портал обміну і концепцію його розвитку. На початку планувалось запустити портал за власний кошт, але моїх інвестицій не вистачило, тому я знайшла команду, яка підтримала задум та реалізувала проект без грошей.

ХТО

Я працюю у сфері ІТ – очолюю ІТ-компанію, що займається описанням та оптимізацією бізнес процесів. Впроваджую системи автоматизації бізнес процесів та електронного документообігу. За сумісництвом я займаю посаду Директора з питань якості.

ДЛЯ КОГО

Наш проект створений для таких задач:
– пробудити еко свідомість;
– надати можливість нашим користувачам економити гроші;
– дарувати друге життя речам, які вже не використовуються.

Наша цільова аудиторія – це здебільшого активні користувачі інтернету. Чоловіки та жінки, які відкриті до всього нового, впевнені в собі та готові до інновацій. Вони раціонально витрачають кошти або прагнуть вчитись розумному споживанню.

ДОСЯГНЕННЯ

Саме головне, ми нарешті припинили відкладати запуск нашого проекту, дивитись на ситуацію в країні та вагатись, і запустили його в роботу. Ми вже залучили перших кілька тисяч користувачів на портал. Про нас відзняли та транслювали перші сюжети на телебаченні та радіо. Крім того, наш проект переміг на битві стартапів від Startup.ua. І дуже важливо, що ми отримали перші відгуки від користувачів і зрозуміли, що рухаємось в правильному напрямку!

ІНВЕСТИЦІЇ

На сьогоднішній день ми починаємо шукати інвестора для розвитку проекту. Щодо монетизації, то наша ініціатива має дуже сильну соціальну складову. Саме тому ми дуже уважно підходимо до вирішення питання дохідності. Зараз ми тестуємо різні варіанти, щоб знайти свою нішу.

ПЛАНИ

2015 рік для нашого проекту обіцяє бути дуже динамічним. Ми плануємо:

– залучити ще кілька десятків тисяч користувачів;
– запустити постійну розсилку проекту;
– реалізувати ідею корпоративного блогу Плюшкіна;
– запустити внутрішню валюту і, звичайно, заробити перші гроші на розвиток проекту.

А також маємо намір продовжити численні івенти по обміну речами та книгами. Більш того, проводити лекції на тему антиконсюмеризму, економіки обміну і чим це може бути корисним кожному з нас.