Дівоча вечірка у Львові / Девичник во Львове

Товар/услуга

ЩО

Ідея з’явилась років 5 тому, коли довелось організувати дівочу вечірку для кращої подруги. Процес організації настільки сподобався, що було прийнято рішення створити окремий проект з організації дівоч-вечорів у Львові. І першими нашими клієнтками були дівчата з… Мінська. По кожному замовленню працюємо індивідуально – продумуємо деталі, розписуємо сценарій, зважаючи на особливості компанії. Дуже радіємо, що на наші квести приїжджають дівчата з різних міст України.

ХТО

Ідея виникла в Ольги Вуйцик, хоча на початках для інших це здавалось дивним та безперспективним. Для чого щось таке пропонувати, якщо дівчата звикли самі організовувати вечірки? Виявилось, що попит таки існує і проект стартував. Окрім організації квестів, наша компанія займається туристичною діяльністю і називається “Лабораторія подорожей “Ukraine Travel Lab”.

ДЛЯ ЧОГО

Наш проект потрібен для дівчат, які цінують свій час та гроші. Ми вперше у Львові пропонуємо квести на дівоч-вечори, з цікавими завданнями,пригощаємо шампанським та десертом; організовуємо майстер-класи; відправляємо з Вами епатажного гіда-холостяка; сюрпризи, про які наперед не розказуємо; даруємо незабутні емоції.

ДЛЯ КОГО

Наш квест обирають дівчата, які НЕ хочуть банальної вечірки в стилі “лімузин-шампанське-стриптизер”, а хочуть весело, цікаво і драйвово провести час. Для дівчат з інших міст – це чудова нагода вирватись на вікенд до Львова. До речі, послуги з поселення, трансферів, зустрічей-проводів, екскурсій, дегустацій ми теж надаємо.

ГОРДІСТЬ

Наші найбільші досягнення – це позитивні відгуки наших клієнтів. Це те, що надихає і стимулює нашу творчість. Заради цього ми розвиваємось і будуємо грандіозні плани на майбутнє.

ІНВЕСТИЦІЇ

Початкові інвестиції – за рахунок власних заощаджень. Окупились доволі швидко.

ПЛАНИ

Планів маємо багато! На зимовий період запустили додаткову послугу – макіяж перед квестом в професійній студії краси з майстер-класом, адже так хочеться гарно виглядати на вечірці! Весь час придумуємо щось нове, дослухаємось до коментарів та думок наших клієнток. В планах – розширення проекту в інші регіони.