Coffee Meditation Bar

Медитативна кав'ярня

ЩО

Медитативна кав’ярня “Coffee Meditation Bar”, вул. Жилянська,45 Затишна кав’ярня із запашною кавою та солодощами, книгами та щотижневими майстер-класами, спікінг-клабами; щомісячними медитаціями та інше. Мета-надати людям хоча б 10 хвилин спокою та затишку.

ХТО

Ярослава Татмурзінова За освітою я-перекладач, працюю в американській авіаційній компанії. яка надає хендлінгове обслуговування по всьому світу. Решту часу проводжу в своїй кав’ярні “Coffee Meditation Bar”.

НАВІЩО

Медитація-це , в першу чергу, рівновага, гармонія, спостереження. Дуже важливо просто зупинитися і вдихнути, зосередитися на емоціях і почуттях, відчути момент, насолодитися днем. Саме тому в нашій кав’ярні “Coffee Meditation Bar” тепло,затишно і спокійно.

ДЛЯ КОГО

Наші клієнти-це люди, які прагнуть отримувати від життя максимум, це цілеспрямовані і реалізовані особистості, які при всьому цьому прагнуть бути в гармонії з собою і світом.

ДОСЯГНЕННЯ

Я пишаюся тим, що моє життя є відображеням мого внутрішнього світу і думок. В мене чудова сім’я, друзі, робота і мій улюблений “Coffee Meditation Bar”.

ІНВЕСТИЦИИ

Так, окупився, хоча ми відкриті лише 5 місяців. Головне у відкритті будь-якого проекту-це душа,вкладена в нього. Фальш відчувається завжди.

ПЛАНИ

Відкривати свої серця і двері закладу ще ширше, відкривати мережу медитативних кав’ярень “Coffee Meditation Bar”.