MargaM

Майстерня одягу

ЩО

Майстерня одягу MargaM – це сучасне ательє, що спеціалізується на виготовленні індивідуальних замовлень одягу до будь-якої події. Ми почали свою роботу з 25 червня 2015 року, перше замовлення було на сукню для подружки нареченої та аксесуар-краватка для свідка. Це поклало початок напрямку одягу до урочистих подій: для наречених, чи гостей, мам та їх діточок, днів народження чи навіть подарунків до них.

ХТО

Засновник проекту-я, Марга Махмудова, модельєр-конструктор швейних виробів за першою освітою, та керівник проекту за другою освітою, створюю одяг більше десяти років. Маючи досвід роботи технолога-конструктора як серійного виробництва так і роботи за індивідуальним замовленням, очолила виробничу частину весільного бренду. Біль ніж 130 весільних суконь, це більше ніж 130 мрій, історій і для кожної створювалась сукня її мрії. Здобутий досвід та бажання подальшого професійного розвитку поєдналось з чітким розумінням того, як має виглядати моя власна справа, це мене надихнуло на створення майстерні одягу.

ДЛЯ ЧОГО

“… Кожен з нас це окремий випадок, музики та перешкод…” Баланс довершеності образа та комфорту клієнта, це перше, що враховується для створення виробу. Ми даємо можливість кожному створити свій виріб: асортимент, колір , об’ємність, оздоблювальні елементи – обираєш ти, наш клієнт, ми лише додаємо високу якість виконання. І тільки в разі потреби допомагаємо визначитись з тим, чи іншим елементом.

ДЛЯ КОГО

У майстерні, ми створюємо одяг на замовлення для Тих, що шукають більше ніж “бути в тренді”. І якщо хоча б раз повставало питання: “на кого це взагалі шиють ?” або “є таке , але з перламутровими ґудзиками?” то Ти і є наш клієнт. «Я створюю одяг для людей, що прагнуть комфорту власної особистості та оминаю тих, хто створює особистість завдяки одягу».

ГОРДІСТЬ

З моменту відкриття майстерні окрім індивідуальних замовлень на святкові та повсякденні жіночі сукні, збільшилася кількість замовлень на вироби чоловічого асортименту, а також ми почали виконувати замовлення на дитячі святкові сукні. Вдала практика виконання індивідуальних Online замовлень. На сьогодні майстерня має власні тематичні колекції жіночого одягу, створені з натхненням та бажанням наших клієнток.

ІНВЕСТИЦІЇ

Стартап було запущено на власні кошти та своїми силами. Окупність проекту йде за планом, очікуваний строк півтора року.

ПЛАНИ

Вчитися не заради школи, а заради життя. Створювати не для справи, а для людей.