Studio Gatto

Жіночий клуб

ЩО

4 січня 2016 року офіційно відбулося відкриття Studio Gatto. Що це!?! Це новий формат танцювальної студії, жіночий клуб. Основним напрямком студії є полденс. Це ідеальне поєднання сили, краси, сексуальності та грації. Тепер, чим ми особливі. Жінка, дівчина, зайшовши в студію, залишає всі свої проблеми за дверима, бо тут для неї створюються комфортні умови не просто для тренування, а й просто, для проведення часу (“час для себе”, який так важко виділити сучасній жінці). Але ж, так для себе, виправдання – я на тренування, підходить. На тренуваннях ми розвиваємо можливості тіла, руйнуємо психологічні бар’єри, стереотипи. І тут байдуже на вік та фізичну підготовку. Тренування в кайф та в насолоду. Щоб жінка, дивлячись на себе в дзеркало з кожним тренуванням бачила ту, якою давно хотіла стати, ту, про яку мріяла. З тренерського досвіду можу сказати, так відбувається завжди, навіть складочка на животику стає гарною, так би мовити, ізюминкою, без якої вона б не була тією якою є. Так, танець це психологія, це діалог із самим собою. Тому результат тренування – не тільки навивки, красиве тіло, а й само-порозуміння. Додатково ми організовуємо тренінги по харчуванню для всієї родини. В студії працює психодієтолог. В даний час грані правильного і в тренді досить нечіткі, що шкодить здоров’ю фізичному та психічному. Тому потрібно вчитися відчувати свій організм, довіряти йому. Чим ми й займаємося. Також проводимо масажі. Займаємося Лікувальною фізкультурою Готуємо дієтичні корисні смузі та солодощі. Чому він появився? Бо зрозуміла, що та годинка тренування для жінок означає дещо більше, і хочу їм дати ще більше. Маю намір зробити в студії ще й шоурум білизни від українських брендів, натуральної косметики та аксесуарів.

ХТО

Ідея, сам проект належить Кривуцик Христині, яка коли була ще  студентом-медиком отримала таке хобі, як полденс. Невдовзі почала тренерську діяльність. Я обожнюю цю роботу!

ДЛЯ ЧОГО

Щоб задоволених, впевнених, та здорових жінок ставало побільше. Адже ми матері, ми передаємо вагому частинку себе своїй дитині. Ми приклад для неї. Ми опора для неї. Ми дружини, які доповнюємо своїх коханих, будь – коли, за будь – яких обставини, до котрих треба бути готовою завжди.

ДЛЯ КОГО

Для дівчаток від 9 рочків. До…такого не існує. Я бачу свою клієнтку щасливою!

ГОРДІСТЬ

Ще ні, ще зарано… Попереду багато роботи!

ІНВЕСТИЦІЇ

Власні кошти!

ПЛАНИ

Якісне надання послуг та подальший розвиток.