Школа державних комунікацій

Неправительственная организация

ЩО

Школа державних комунікацій – перша в Україні освітня платформа для комунікаційників, які прагнуть працювати в державних структурах. Формат навчання: інтенсивні лекції та воркшопи, які допоможуть краще зрозуміти особливості державних комунікацій, відмінності від інших сфер, підходи до планування та оцінки ефективності та багато інших нюансів. Тренери та екзаменатори Школи – провідні українські та іноземні спеціалісти, що мають досвід побудови системи комунікацій в держорганах.

ХТО

Засновники Школи – три відомі та досвідчені співробітниці по зв’язкам, що працюють в державних комунікаціях з 2014 року – Ірина Золотаревич, Злата Федорова і Дарина Марчак.

НАВІЩО

Цілі проекту: – посилення спроможності Уряду до комунікацій шляхом залучення нових професіоналів, швидке наділення їх базовими знаннями, необхідними для роботи в державних комунікаціях; – посилення компетенцій діючих співробітників державних прес-служб.

ДЛЯ КОГО

Для кого? • Спеціалістів із зовнішніх комунікацій та корпоративних зв’язків початкового та середнього рівня. • Спеціалістів зі зв’язків з органами державної влади, які хочуть детальніше розібратися у внутрішній кухні уряду. • Бренд-менеджерів, які хочуть долучитися до масштабних проектів – побудови бренду України. • Діючих прес-секретарів міністерств та державних структур, які хочуть підвищити кваліфікацію та набути нових практичних знань.

ДОСЯГНЕННЯ

Проект стартував влітку 2017 року. За цей час Школа державних комунікацій провела два триденних навчальних модуля – літній та осінній. Системні знання отримали 70 спеціалістів з комунікацій. Маємо великий попит на навчання та грандіозні плани на майбутнє.

ІНВЕСТИЦІЇ

Школа урядових комунікацій – не комерційний проект, створюється силами волонтерів. Всі отримані кошти йдуть на оплату приміщення та необхідні в навчанні супроводжуючи матеріали.

ПЛАНИ

На початку 2018 року ми трохи змінили формат навчання, посилили викладацький склад, додали теми, які цікавили слухачів школи. Плануємо продовжувати наділяти системними знаннями та надихати комунікаційників та посадовців, які в своїй роботі мають бути публічними.