SAVOR

Україномовний журнал для жінок і чоловіків

ЩО

Журнал «SAVOR» пропонує любителям почитати зануритись в багатогранність життя з головою. Перший україномовний журнал, який поєднав в собі дві половинки: жіночу та чоловічу. Пілотний номер вийшов у січні 2015. Наша команда створити журнал, який зруйнує стереотипи “жіночого глянцю” чи “чоловічого чтива” і сподобається — як ми мріємо — двом половинкам в однаковій мірі.

ХТО

Тетяна Крохмалюк та Ірина Куриляк. В минулому займались рекламою та журналістикою, створенням сайтів. В 2013 році був створений інтернет – форум для жіночого спілкування egoistka.if.ua.

НАВІЩО

Наша мета, в епоху гаджетів, завдяки актуальній та цікавій інформації, яка зачіпає всі грані нашого життя, повернути любов до друкованого, паперового видання.

ДЛЯ КОГО

Наше видання для тих, хто цікавиться модою, красою, веде здоровий та активний спосіб життя, полюбляє українське кіно, книги та мистецтво, любить подорожувати та відкритий для нового.

ДОСЯГНЕННЯ 

Ексклюзивні інтерв’ю з відомим українським режисером Любомиром Левицьким, Вардою — виконавицею єдиного у світі номера на горизонтальному пілоні, Іреною Карпою — письменницею, співачкою, громадським активістом… Аудиторія наших читачів швидко зростає, щодня ми отримуємо приємні та позитивні відгуки, які надихають рухатися далі. Статистика продажів теж тішить, кількість передплатників зростає з кожним номером. В 2016 році плануємо збільшити тираж (сьогодні 5тис. примірників). Завдяки друзям, наша діаспора має можливість читати журнал в Парижі, Мадриді, Маямі, Лондоні, Кувейті та Ізраїлі. Стали інформаційними партнерами для багатьох цікавих проектів.

ІНВЕСТИЦІЇ

Інвестора немає. Запуск пілотного номеру частково відбувся на власні кошти. Сьогодні наш основний дохід — реклама, яка покриває наші витрати.

ПЛАНИ

У нас багато планів на майбутнє, підкорювати вершини не легко, але ми спробуємо, перший крок вже зроблено.