ProLingua

Школа по вивченню англійської та італійської мов

ЩО

Школа іноземних мов ProLingua “офіційно” виникла 3 роки тому, школа по вивченню англійської та італійської мов. Сьогодні ProLingua розвивається у трьох напрямах: – у нас можна оволодіти англійською, італійською, іспанською, польською, німецькою, чеською, французькою, китайською та корейською мовами. – ми допомагаємо допомогу у навчанні за кордоном. ProLingua має у партнерстві 54 навчальних закладів у Європі та США. – ProLingua надає послуги перекладу та перекладацького аутсорсингу для компаній.

ХТО

Засновник – Кузьмова Олена Анатоліївна. За першою освітою – політолог. За другою – викладач англійської та французької мов. Закінчила аспірантуру за спеціальністю “Основи національної безпеки”. Маю міжнародні сертифікати FCE, CELTA. Досвід викладання іноземних мов – 13 років. Є автором та співавтором 8 навчальних програм.

НАВІЩО

Знання іноземних мов стає необхідною умовою для більш ефективного обміну інформацією, яку сьогодні можна назвати «стратегічним ресурсом» особистості. Мова – це ментальність, це система мислення, пізнання, прийняття рішень. Володіючи іноземною мовою, людина має можливість дивитися на світ ще з однієї точки зору. Наприклад, можна слухати музику з одного динаміка, а можна з двох – і це будуть зовсім різні відчуття. Так само і зі знанням іноземної мови. Місія ProLingua: надавати якісні знання, надихати на саморозвиток, сприяти пізнанню! Ціль ProLingua: надавати якісні послуги у сфері освіти та перекладу, використовуючи нові технології та методики викладання, спираючись на наш професіоналізм та ентузіазм!

ДЛЯ КОГО

Для всіх, хто хоче удосконалювати свої знання в іноземних мовах мови, збагачувати свій словниковий запас, здобути навивки комунікації. Для усіх, хто має бажання отримати освіту за кордоном. Для усіх, кому потрібен якісний переклад письмовий чи усний.

ДОСЯГНЕННЯ

Найголовнішим нашим досягненням є те, що нас рекомендують, наші контакти передають один одному. Більшість наших клієнтів приходить до нас по рекомендації. Велика кількість наших клієнтів повертається до нас, спробувавши інші мовні школи, інших перекладачів. Для нас це знак, що ми на вірному шляху. За час свого існування, ProLingua випустила близько 1000 студентів, співпрацює із 32 організації у сфері копрпоративного навчання та перекладацьких послуг. Особистий привід для гордості: команда, які вдалося зібрати за ці роки.

ІНВЕСТИЦІЇ

Незважаючи на те, що проект стартував в кризовий період, він від початку є на самоокупності.

ПЛАНИ

– Створити платформу для он-лайн навчання

– Додати нові курси

– Запустити “дорослу” рекламну кампанію

– Відкрити два нових офіси в Києві та вийти за межі столиці