Лисиччина Школа

Школа шиття

ЩО

“Лисиччина Школа” – це школа шиття. Виникла в 2014 році як школа шиття для дітей. Ми навчали шити дітей з 6-ти років. Спершу це був невеличкий гурток на базі домашнього дитячого садочку для знайомих діток та їх друзів. Тому в нас була дуже затишна атмосфера. Діти шили, грались, жартували разом в ненав’язливій атмосфері. Одним словом гарно проводили час та попутно здобували нові навички. Часто після занять ми пили чай з домашнім печивом, розповідали “страшилки” та обговорювали різні події. За ці три роки ми значно виросли, переїхали в окреме від садочку приміщення, розширили наше коло знайомств, додали нові курси для підлітків та розпочинаємо навчати дорослих. Але так само багато уваги приділяємо атмосфері добра, взаємної підтримки та затишку.

ХТО

Мене звати Свєта. Я педагог за освітою. Коли виникла ідея відкрити школу шиття для дітей, я працювала в домашньому садочку. Шиття було моїм хоббі, і я часто шила подарунки дітям на Дні народження, шила разом з дітьми прикраси та декор для садочку на свята. І ось тоді я і помітила з яким інтересом діти беруться за шиття. Вони все частіше і частіше почали просити мене займатись з ними шиттям. Ось так наші повсякденні заняття шиттям виросли в незалежну школу. Діти, з якими я займалась в дитячому садочку, і стали першими учнями “Лисиччиної Школи”.

НАВІЩО

Ми не тільки вчимо дітей не боятись швейних машин, ми ще й вчимо не боятися власних ідей. Всі діти шиють за власними фантазіями, ми ніколи не критикуємо вибір дитини, завжди допомагаємо реалізувати задумане. Ми створюємо таке творче підтримуюче середовище, де б діти почували себе всемогутніми, впевненими та унікальними. Діти люблять творити, декорувати, фантазувати, поєднувати, експериментувати. І все це можна робити в нашій студії. Ми вчимо як прикрашати, декорувати тканини, знайомимо з процесом вибійки.

ДЛЯ КОГО

“Лисиччина Школа” створювалась як школа шиття для дітей, але з часом, все частіше почали цікавитись і заняттями для дорослих. І таким чином, в нас з’явився курс для дорослих. Зараз “Лисиччина Школа” – це школа шиття для всієї родини.

ДОСЯГНЕННЯ

Ми пишаємось тим, що змогли самостійно реалізувати ідею школи. Все, що ми маємо на сьогодні це самостійно створено та реалізовано. Від логотипу, до меблів та декору. Ми беремо участь у всіх процесах школи. Пишаємось нашими учнями, їхніми досягненнями (хтось знімає навчальні відео з шиття для youtube, хтось має власний бренд з іграшками ручної роботи). А ще дуже приємно, що після наших занять діти просять в подарунок швейні машини. Значить ми це робимо не даром!

ІНВЕСТИЦІЇ

Проект майже відразу окупився. На самому початку ми купили 3 швейні машини, праску та  дошку для прасування. Замовили багато якісної тканини з гарними принтами (бо декілька років тому було дуже важко знайти підходящу в Україні) і мабуть, це були і всі витрати. Логотип, сайт, фото, відео ми робили та створювали самостійно. Вкладаючи любов в кожну дрібничку. Окреме приміщення ми не знімали, а проводили заняття на базі дитячого садочку у вихідні дні. Згодом змогли платити невеличку суму за оренду. Пізніше ми щось докуповували, але це вже було з прибутку від занять. Зараз в нас окрема студія в центрі міста, 10 швейних машин, оверлок та багато іншої техніки та інструментів.

ПЛАНИ

В планах це звичайно окреме приміщення з величезними вікнами. Розвинути напрямок шиття для дорослих. Ми хочемо створити не просто школу шиття, а клуб за інтересами, клуб обміну досвідом, підтримки, де б кожен міг ділитись своїми досягненнями, надихати інших та в невимушеній атмосфері навчитись чомусь новому.