Катрусина коробка

Альтернативний набір для дитячої творчості

ЩО

Катрусина коробка – давня ідея, що втілилася цим літом, в липні. Це альтернативний набір для творчого дитячого дозвілля. Ми пропонуємо дати можливість дітям самим створювати свій світ, заохотити їх до дослідів, пізнання.

ХТО

Автор – Катруся (Катерина Чепурна). Як мама трьох дітей, я весь час шукаю цікаві ідеї для розвитку дітей і знаю як буває важко організувати себе, матеріали, ідеї і настрій дітей аби створити бодай щось. Я люблю вчитися сама і ділитися знаннями і вміннями з дітьми. Виявилося, що не тільки зі своїми – коли проводжу майстер класи – отримую справжнє задоволення. Скільки я себе пам’ятаю, я майструю, малюю, декорую.

ДЛЯ ЧОГО

Проявляючи творчість, дитина неодмінно позитивно розвивається, стає впевненою в своїх здібностях, талантах. Починає цінувати працю. Стає не тільки споживачем, а справжнім творцем свого світу. Для гармонійного розвитку особистості ці якості і такий досвід необхідні.

ДЛЯ КОГО

Катрусина коробка – допомога батькам (адже в наборі є ідея, всі необхідні матеріали (навіть найдрібніші), прості інструкції) і якісне творче дозвілля дітям. Доступна ціна і гарантовано чудовий результат. Набори стануть у нагоді батькам, які намагаються всебічно і гармонійно розвивати своїх дітей, пропонують їм різні види творчості, діяльності, заохочують досліджувати світ через гру. Набори переважно розраховані на те, що діти самі зможуть розібратися з ними, хоча разом з батьками завжди веселіше!

ДОСЯГНЕННЯ

В першому майстер класі з презентації Катрусиної коробки взяли участь близько 40 осіб – дітки різного віку, підлітки, батьки, родини. Я була у захваті від таланту всіх учасників, від їхніх фантастичних робіт, тих емоцій, що всі отримали під час майстер класу. Це означає, що мої зусилля потрібні, вони приносять користь, радість. Це надихає на подальшу роботу.

ІНВЕСТИЦІЇ

Проект існує за мої власні кошти. Ще зарано говорити про те, чи приносить він прибуток. Емоційний прибуток – однозначно так!

ПЛАНИ

Для того, щоб познайомити моїх потенційних споживачів з можливостями Катрусиної коробки, я проводжу майстер класи, вдосконалюю сайт, веду сторінку в ФБ. Сподіваюсь на Вашу допомогу.