Каралєвна

Сообщество

 ЩО

11 листопада 2013 року ми запустили Перший українодівочий сайт гарного настрою під іронічною назвою «Каралєвна»: www.karalevna.com.ua Основна місія нашого проекту:

• пропагувати українську мову, українську культуру

• популяризувати образ веселої, анти-пафосної, талановитої дівчини, котра любить життя, вірить в дива і в те, що цей світ можна змінити на краще

• поширювати позитив, гумор, нестримний сміх та усмішки

• виховувати в аудиторії інтерес до книжки та читання

• ініціювати соціальні, благодійні та арт-проекти Наразі у нас є яскравий та динамічний сайт, котрий активно наповнюється новими, цікавими матеріалами.

Серед головних родзинок-фішок сайту:

• Тлумничок (словник, що тлумачить колоритні українські слова),

• Романтичний герой тижня (розділ, у якому в гумористичному стилі презентуються цікаві чоловіки світу цього),

• Чого б такого: подивитися, послухати, почитати (рекомендації щодо новинок, а також старих забутих книжок, фільмів, тощо).

Цікавими є підрозділи «Я – Каралєвна», в якому ми публікуємо інтерв’ю з талановитими дівчатами/жінками, які своїми силами досягли успіху в житті, в певній сфері, а також «Крутий чувак», де інтерв’ю-розмови проводяться з непересічними чоловіками/хлопцями. Наш проект унікальний тим, що він дарує гарний настрій і усмішки, заряджає позитивом! Ми проводимо дівочі тематичні вечірки, культурно-мистецькі, літературні, музичні вечори – а це можливість зустріти цікавих людей, розповісти про свій проект/інтерес/хобі, розважитися і розширити кругозір. Ми також популяризуємо і відкриваємо нові імена та бренди, пропонуємо цікавий формат співпраці для партнерів.

ХТО

Щось завжди починається з нічого! Одного дня дві давні подруги, Слава і Мирослава, сиділи за кавою, обклавшись товстими записниками, журналами й жваво щось обговорювали. І може, збоку здавалося, що нічого особливого не відбувалося, та в ті хвилини народжувався проект під назвою «Каралєвна». Озброєні гарним настроєм, непоборним бажанням створити щось позитивне та блиском в очах, ми придумали і запустили цей проект. А потім – зовсім несподівано й на радість нам обом – зустріли Оленку, яка принесла з собою легкість, окриленість і кілька родзинок. Так ми стали тим, ким є – Першим українодівочим сайтом гарного настрою “Каралєвна”! Зараз нас троє, як у казці: Мирослава Кошка, Оленка Некрасова і Слава Світова, відтак, і три основних напрямки нашої творчості: сайт як інформативно-розважальний майданчик, інтелектуально-тематичні вечірки та навчально-пізнавальні тренінги-семінари. Чому Каралєвна? Бо бути Каралєвною не означає виглядати модно чи гламурно, це особливий стан душі! Коли рішучість і впевненість гармонійно поєднуються з ніжністю, тонким гумором та мрійливістю. Коли ти просто отримуєш кайф від життя і ловиш кожен момент!

ДЛЯ ЧОГО

Наш проект потрібен дівчатам. Тому що наша основна мета – довести кожній дівчині/жінці істину: вона – Каралєвна! Вона унікальна, талановита, гармонійна особистість, яка несе в собі Любов і Світло, яка творить неймовірні речі, якщо забажає того, і щодня змінює світ на краще! У кожної з нас бувають проблеми, депресії, поганий настрій, але колективна дівоча мудрість, усмішки, здорова самоіронія і підтримка однодумців – рятують завжди. Перший українодівочий сайт гарного настрою “Каралєвна”, який уже виріс до ПРОЕКТУ “Каралєвна” – про дівчат і для дівчат. Бо, як відомо, саме дівчата правлять світом!” То чому б їх не посадити на трон і не одягнути їм корону?

ДЛЯ КОГО

Наша цільова аудиторія, як показує статистика, не обмежена ні віковими рамками, ні статевими. Нас читають як жінки/дівчата, так і чоловіки віком від 16 і до 65+, наші вечірки та заходи відвідують люди різних вікових категорій. Утім, основне ядро наразі це творча та інтелектуальна молодь віком від 20 до 35 років. Наші люди – запальні й непосидючі, відкриті до знань, подорожують, читають, знають іноземні мови, прагнуть вчитися, розвиватися, мають вищу освіту (а то і дві), цінують творчість та інноваційний підхід до усього, ЛЮБЛЯТЬ ЖИТТЯ!

ГОРДІСТЬ

Ми пишаємося тим, що спочатку задум був запустити виключно позитивний україномовний сайт, день за днем, місяць за місяцем ми працювали, багато писали, гуртували довкола себе дівочий осередок. Нині ми вже маємо багато прихильників та прихильниць, ми вийшли з віртуального простору і почали організовувати вечірки та інші заходи, залучати партнерів. У проекті нас фактично лише троє, і ми ним живемо, ми в нього віримо, ніколи не здаємося і рухаємося тільки вперед. Щоразу цікавіше, потужніше, вище. Цим можна пишатися!

ІНВЕСТИЦІЇ

Спочатку проект існував за рахунок наших власних благодійних внесків, утім з часом він потихеньку почав приносити невеликі фінансові можливості, які зараз дозволяють нам технічно підтримувати сайт, планувати заходи на квартальній основі і покривати організаційні витрати. Ми працюємо над тим, щоб проект перетворився для нас на основне місце роботи.

ПЛАНИ

Зараз ми отримуємо багато пропозицій про співпрацю у якості медіа-партнерів, це дає нам можливість розповісти про проект ширшій аудиторії. Ми беремо участь у грантах, аби мати можливість втілити у життя ті задуми, які уже є і потихеньку оформляються у бізнес-план. Удачі нам!