HypnoBirthing

Школа Спокійних Пологів

ЩО

Ми готуємо вагітних до більш легких, безпечних та комфортних пологів методом HypnoBirthing®* Метод Монган (гіпнопологи). *HypnoBirthing®(гіпнопологи) – це програма для майбутніх батьків, яка навчає технікам безпечної та комфортної поведінки в пологах через керування уявою та емоціями, візуалізацію та спеціальні вправи глибокого дихання. Гіпнопологи зарекомендували себе як шлях підготовки себе і свого тіла до природного і генетично закладеного в кожній жінці вміння народжувати дітей. Школа Спокійних Пологів навчає вагітних за методом, визнаним у всьому світі лідируючою освітньою програмою з підготовки до пологів. Гіпнопологи вже визнані у 46 країнах світу і викладаються виключно сертифікованими інструкторами. З серпня 2016 р. до гіпнопологів готуємо і в Україні! Наразі, інструктор нашої Школи – Євгенія Шапочка, є першим в Україні сертифікованим Інститутом HypnoBirthing (США) інструктором з гіпнопологів. Офіційно, Днем народження Школи вважається 10 грудня 2015 р., а місцем – м. Львів.Є ще одна важлива дата – серпень 2016, коли інструктор Школи Спокійних Пологів офіційно отримала сертифікат та дозвіл на навчання за методом HypnoBirthing.

ХТО

Школа Спокійних Пологів заснована двома львів’янками, які вже мають досвід власних не гіпнопологів. І саме цей «досвід» дав привід навчити інших народжувати комфортно та безпечно для себе і малюка, навчити народжувати без страху, напруги, з мінімальним дискомфортом. Керує Школою – Катерина Захарко, 33 роки. Вона займається всією організаційною роботою, PR, SMM. Евгенія Шапочка, 33 роки – є інструктором Школи, проводить навчання для вагітних та встановлює зв’язки з медичними працівниками, приватними пологовими будинками та центрами репродукції.

НАВІЩО

Кожна жінка, яка готується стати матір’ю, де б вона не перебувала, заслуговує на легкі, безпечні, природні пологи. Більш того, пологи, комфортні як для матері, так і для дитини – це давно не міф. Це реальність, яка 26 років тому офіційно «повернулася» людству завдяки методу гіпнопологів (HypnoBirthing). HypnoBirthing® Метод Монган (дослівно цей термін перекладається як «гіпнопологи») це корисний, розслаблюючий, антистресовий та дієвий метод підготовки та поведінки жінки в пологах, заснований на переконанні: якщо жінка належним чином підготована до пологів фізично, розумово і духовно, вона здатна народити свою дитину легко, з позитивним настроєм та комфортом для свого тіла. Гіпнопологи це водночас і філософія, і техніка, що позиціонує гіпноз, як природно індукований стан розслаблення, в якому ми звертаємось до нашого підсвідомого розуму. Саме ця частина розуму відповідає за те, що ми думаємо, що ми відчуваємо і який вибір ми робимо. Будь хто може досягти глибокої релаксації і перенаправити свою увагу. Народження дитини стає спокійним, розслаблюючим процесом без страху і напруги, що викликають біль. Природні анестетики організму (ендорфіни) витісняють гормони стресу, що породжують біль, і коли дитині приходить час з’явитись на світ, її мама спокійна, врівноважена та впевнена у позитивному результаті.

ДЛЯ КОГО

Наші клієнти – вагітні жінки. Стати ученицею Школи можна на будь-якому терміні вагітності, але бажано не пізніше 32 тижня. Заняття у Школі Спокійних Пологів проходять у невеликих групах. Навчатись вагітна може самостійно, або в парі зі своїм партнером (що ми рекомендуємо).

ДОСЯГНЕННЯ

Ми ризикнули і розпочали справу в користі якої не маємо сумніву. Це новий, маловідомий в Україні метод. Тому, на нас лежить велика відповідальність – донести переваги гіпнопологів до кожної майбутньої мами. Вміння до самонавіювання, глибокої релаксації та правильного дихання під час пологів потрібно кожній вагітній без виключення. А гіпнопологи включають саме ці важливі техніки, які дозволяють жінкам народжувати так, як це закладено природою.

ІНВЕСТИЦІЇ

В проект ми інвестували (і досі інвестуємо) власні кошти. Витрати на оренду кімнати для занять покриваються за рахунок оплати навчання клієнтами. Оскільки справа активно розвивається, щомісяця витрати зазвичай перевищують дохід. За рік існування Школи проект ще не окупився.

ПЛАНИ

Плани щодо розвитку грандіозні. Окрім підготовки до гіпнопологів, ми плануємо проводити навчальні класи дотичні до теми гіпнотерапії і для не вагітних онлайн та оффлайн. Школа Спокійних Пологів рік працює у м. Львові і досі навчання ми проводили лише для мешканок Львова. Проте, нами цікавляться і у Києві, тому з грудня 2016 р. поступово навчання плануємо проводити і в столиці. Для майбутніх мам з інших міст України ми пропонуємо онлайн курс з підготовки до пологів методом HypnoBirthing (гіпнопологи).