Greystone English

Англійська для дітей та дорослих

ЩО

Центр англійської мови для дітей та дорослих створений викладачами . Працюємо з дітьми з 2 до 8 років за авторською програмою та з дорослими, які мають можливість обрати полегшений або, навпаки, ускладнений курс, а також бізнес англійську та англійську по скайпу.

ХТО

Ідея створити центр англійської мови прийшла коли ми, два викладачі, працювали разом на курсах англійської мови. Зустрічаючись щодня на роботі, ми разом планували заняття, організовували вечірки, працювали з клієнтами та підтримували і підбадьорювали одна одну. Згодом ми зрозуміли, що маємо значний досвід і бажання розвиватись, тож, можемо відкрити власний центр.

ДЛЯ ЧОГО

Ми бажаємо створити комфортний простір для навчання, дружній до жінок з маленькими дітьми та людьми похилого віку, яким дуже складно обрати для себе курси вивчення мови. Міні- групи (не більше 6 людей) дозволяють знаходити підхід до кожного клієнта та надавати якісні послуги.

ДЛЯ КОГО

Нашою цільовою аудиторією є сімейні люди. На сьогоднішній день в нас працює два викладачі: Оля і Олена. Оля спеціалізується на роботі з дорослими (має досвід викладання як англійської мови для початківців, так і підвищення рівня тих, хто вільно розмовляє англійською). Олена працює з дітьми за власною програмою, що враховує вікові ознаки та психологію дитини.

ГОРДІСТЬ

Пишаємось своїми учнями. багато наших маленьких вихованців почали читати англійською мовою ще до школи та здатні грамотно відповідати на питання англійською мовою. Дорослі люди змогли подолати мовний бар’єр та комфортно почувати себе у англомовному середовищі.

ІНВЕСТИЦІЇ

Наш проект лише розпочав свою роботу і ще важко сказати чи окупився він, існує за рахунок оплачених занять.

ПЛАНИ

Ми намагаємось бути уважними до побажань своїх учнів і створюємо комфортні умови навчання як для них, так і для себе. В майбутньому плануємо розвивати сімейний напрямок своєї школи.