Entrepreneur Teen's Spirit

Бізнес-центр для підлітків

ЩО

Entrepreneur Teen’s Spirit -проект (ESTeen) – перший бізнес-центр для підлітків. Наша місія — розширити можливості дітей та підлітків, навчити їх досягати успіху в XXI столітті самостійно, пробудити підприємницький дух і надихнути, щоб вони ставали творцями свого майбутнього. Центр був відкритий 1 вересня 2016 року. Спочатку ми планували працювати на комерційній основі як бізнес-школа для дітей та підлітків, але в ході роботи виявили проблему в суспільстві: в бізнес-школі готові вчитись ті діти, котрі і без школи можуть отримати ці знання від батьків, з інтернету та книг – вона в відкритому доступі на сьогоднішній день.

ХТО

Ідея створення центру належить Ганні Богданівній та Лілії – влітку ми випадково познайомились на семінарі про масштаб мислення. Ганна Богданівна – бізнесвумен з 35-річним стажем, Лілія – молода дівчина, котра мріє ділитись своїм досвідом пошуку покликання з підлітками.

НАВІЩО

Наш проект створений для того, щоб кожен підліток отримав підтримку, знання та кошти на втілення своєї мрії. За статистикою – в 10-13 років дитина має безліч сподівань, ідей та планів для розкриття свого потенціалу, 14-16 років – не розуміння та не підтримка зі сторони батьків, вчителів, насмішки друзів, як результат – перші серйозні розчарування в житті, зміна фокусу на алкоголь, тютюн та не потрібні речі(бездумне проведення часу в інтернеті, дискотеки, погані компанії). ESTeen прагне збагачення якості освіти та розширює перспективи в рамках навчання молоді, сприяє досягненню самозабезпечення, надає допомогу дітям в розкритті їх високого потенціалу. Згідно з нашою строгою оцінкою, більше 97% всіх класів, котрі навчаються за нашими програмами, показали підвищення рівню знань в сфері бізнесу, підприємництва і талантів. Ми змінюємо траєкторію минулого і направляємо школярів на новий шлях, котрий надихає їх досягати найвищих вершин!

ДЛЯ КОГО

Наш клієнт – школяр віком 10-16 років. Ми некомерційно організація, котра прагне знайти однодумців для роботи з підлітками. Саме мислення та освіченість підлітків визначають якою буде наша країна через 10 років.

ДОСЯГНЕННЯ

Ми пишаємось тим, що отримали дозвіл для проведення наших занять в школах міста Києва від Департаменту освіти України. Провели роботу в школах Оболонського району м. Києва, на постійній основі проводимо SMART FAMILY LUNCH для підлітків, котрі зацікавленні в розвитку свого підприємницького мислення на безкоштовній основі. Зараз готуємось до масштабного Бізнес-форуму для підлітків, на котрому молоді бізнесмени поділяться своїми принципами успіху, а найбільш активні учні презентують свої проекти, котрі будуть профінансовані меценатами. Також приймали участь в фестивалі для дітей “Вікенд досягнень”.

ІНВЕСТИЦІЇ

Зараз проект розвивається виключно за рахунок Громадської організації “Всеукраїнське об’єднання бізнес-центрів”. Витрати йдуть на оплату рахунків в кафе за ланч, на сайт та рекламну продукцію. Всі, хто працює – волонтери, котрі мріють про краще майбутнє саме в Україні.

ПЛАНИ

Ми плануємо надихнути кожного підлітка нашої країни розвиватись та заробляти кошти вже з юного віку, а не після закінчення “університету”. Ми мріємо втілити в реальність кожен бізнес-проект створений дитиною. Ми хочемо об’єднати всіх свідомих бізнесменів та людей, котрі не байдужі до молоді, щоб втілити в реальність проект в масштабах країни.