1001 ідея дешевих подорожей Європою

Туристичне агенство

ЩО

Проект з’явився як хобі, паралельно основній роботі. Хотілось працювати на себе і втілювати свої ідеї, які б ніхто не виправляв. Я часто подорожую і хотілось поділитися цими знаннями з іншими людьми, які не знають дешевих способів подорожувати.

ХТО

Соломія Щур (я) – засновниця проекту. Раніше працювала прес-секретарем і адмініструвала кілька робочих сайтів. З початку 2016 року після 5 років офісної роботи вирішила перейти працювати з дому, і лише над тим, що мені цікаво.

ДЛЯ  ЧОГО

Проект потрібен для того, щоб розширювати світогляд українців, які або не наважуються на самостійну подорож, або думають, що це занадто багато коштує.

ДЛЯ КОГО

Наш клієнт – це як молодь віком від 19 років, так і родини з дітьми, які хотіли б побачити Європу і вдало спланувати свою мандрівку.

ДОСЯГНЕННЯ

Плануючи блог без жодного капіталу (крім знань), проект успішно протримався 1 рік і розвинувся до українського розділу (була – 1001 ідея бюджетних подорожей Європою, додалась – 1001 ідея бюджетних подорожей Україною, орієнтована поки що на Карпати). Проект дозволяє щомісяця оплачувати роботу 5 редакторам.

ІНВЕСТИЦІЇ

Проект існує за рахунок реклами, ентузіазму і бажання розвиватись (подорожувати, описувати цей досвід, відкривати нові можливості для подорожей, допомагати людям здійснити свою поїзду за кордон). Проект повністю окупився і навіть приносить деякий прибуток.

ПЛАНИ

Плануємо розвивати українську частину проекту. Також хочемо розвинути пропозиції європейського ринку, але ще не можемо сказати конкретно, що саме, оскільки проект в розробці.