WEARUA

Магазин українського одягу

ЩО

Якщо я опишу WEARUA у 4 словах – «найкращий магазин українського одягу» у 6 – «…та аксесуарів». Навіть без виноск та зірочок. «Український одяг» давно вже не вишиванки і не два-три  найвідоміші бренди. Якщо дати кожному виробнику реальний магазин – за площею наш український ринок легко втре носа київським шопінг-молам, може й разом взятим. Ось ми – саме такий шопінг мол – в ньому все просто, зручно, в ньому мас-маркет. Але він свій, український, і нічим не гірший від відшитого у Азії, іменитого. Тут у вас є вибір та індивідуальність. За рік плідної праці проект зміг знайти себе і своє призначення. «Не кількістю, а якістю» – ми даємо цю обіцянку клієнтам, партнерам. Колись навіть дали самим собі. Всі товари нашого магазину ми власноруч обирали, одягали, бачили на друзях, запитували перехожих, знайомилися в метро. Ми не змушуємо людей полюбити бренди що ми представляємо – ми представляємо саме те, що люди люблять. Це не завжди навіть економічно вигідно, але це чесно і, ми впевнені, саме так правильно. Ви нас знаєте. Ми перші хто приходив знайомитися на ярмарки,і перші хто писав рев’ю звідти. Перші, хто запитував підкісників, що продавати і радив що купувати задовго до відкриття. Хто був моделями на перших фото та зйомках власних лук-буків. Ми можемо тричі відкоригувати адресу доставки і переміряти речі м’яким метром заради вас. Бо нам це цікаво, нам не байдуже, і в нас багацько ентузіазму.

 

ХТО

Засновники проекту – тандем. Ідея продукту у середині 2014 з’явилася у голові Саші Сокуренко, а от вийти за рамки типового «магазину», створити не «родзинку» а цілий їх кілограм допомагала я – Аліна Чуприна. Нам, вихідцям з Одеського Міжнародного кінофестивалю та креативного агентства LeoBurnett Ukraine, одного разу вдалося скласти наші досвіди та вміння у те, що в рекламному світі звуть “креативною парою” і навіть попрацювати так в оборонній промисловості країни. Коротко сказати – довелося трохи “нюхнути пороху”.

ДЛЯ ЧОГО

Наш проект існує аби об’єднати якісний український ринок одягу та аксесуарів – доступних, а часто й значно дешевших за розрекламовані західні бренди-аналоги, показати що українське краще, якісніше та більш індивідуальним.

ДЛЯ КОГО

Пересічний українець – він розважливий у діях та покупках, слідкує за останніми подіями – культурними, політичними, соціальними. Він не нарікає на обставини, до всього підходить з гумором та змінює світ. Крім того, кожен з цих українців – Ваших сусідів чи однокурсників часто є видатним. Не перемогами у серії матчів плей-офф, а своїми поглядами, хобі, стилем – час показати це.

ГОРДІСТЬ

Покупцями! Вони дуже різні та індивідуальні, і ми обожнюємо з ними спілкуватися. А ще щирими відгуками, лайками і нашими партнерами – ми всіх знаємо особисто, і всім вдячні.

ІНВЕСТИЦІЇ

Проект живе за рахунок команди і ентузіазму, якому можна позаздрити.

ПЛАНИ

Ідемо шляхом максимальної соціалізації. Продавати одяг може кожен, а ми обираємо шлях порад, дружби, дайджестів і рев’ю. Якщо ввечері ми дивимося фільми під відкритим небом, ми не соромимося від імені команди подякувати за це організаторам особисто та на наших сторінках, бо ж знаємо, які дива робить щире “дякую”.