Взуття від Каріни Гаєвої

В`язане взуття

КОЛИ

Проекту в’язане взуття менше року. З`явився він на основі вмінь та навичок попередніх років, та бажанню створити щось нове, до цього не творене. Вуличне в’язане взуття було створене на основі кімнатних  і набувши певного перевтілення вилилось у різні моделі взуття на  всі сезони року. Проект полягає в створенні неординарного авторського взуття з елементами ручного в’язання гачком.

ХТО

Стартап придумала я, та втілила його за допомогою свого чоловіка та друзів. З 2006 року я займаюсь створенням авторського одягу, та іграшки, аксесуарів і принтів для власного одягу.

НАВІЩО

Взуття – це важлива частина гардеробу кожної людини. Моє авторське взуття підкреслює неповторність кожної особистості, і є повним ексклюзивом та твором моєї фантазії. Проект потрібен для того, щоб допомагати творчим, неординарним людям виглядати повністю ТВОРЧО та НЕОРДИНАРНО.

ДЛЯ КОГО

Продукція призначається для  молодих або ж більш літніх впевнених в собі людей, які не хочуть виглядати, як всі, яким не страшні експерименти та вони прагнуть носити якісне яскраве взуття!

ГОРДІСТЬ

Досягненнями я вважаю можна називати визнання, а визнання – це замовлення. Коли те, що ти робиш, подобається і потрібно не тільки тобі. Одним з таких досягнень є отримання великого замовлення для мережі взуттєвих магазинів L’Carvari.

ІНВЕСТИЦІЇ

Проект існує за, так сказати власний рахунок. Але для великих партій, гроші на комплектуючи я мала закупати за позичені кошти, які потім всі повернулись.

ПЛАНИ

Я планую розробити повну лінію взуття на всі сезони, включаючи весільне взуття, нарешті зробити сайт. В майбутньому хочу відкрити власне виробництво, щоб створювати взуття для  українських і світових брендів одягу.