SMPL underwear

Український бренд зручної нижньої білизни

ЩО

Багато з нас мріє займатися справою свого життя, завдяки якій проявляється можливість приносити користь довкіллю та отримувати задоволення від того, що робиш. Проект SMPL underwear це проект трьох сестер, які одного разу вирішили втілити в життя свої мрії та започаткувати власну справу. Прийнявши рішення виробляти не звичайну білизну, а саме з органічної бавовни, ми розуміли, що це буде більше ніж просто бізнес. Усвідомлюючи, що тема органіки ще нова для України, ми, все ж таки, не вагаючись, обрали саме цей шлях. Шлях, який уповноважує нас знайомити покупця з органічною бавовною та доносити всі її переваги, який дає кожному можливість зробити внесок в здорову екологію особисто. Вивчивши тему більш детально, нас вразило наскільки негативним є вплив використання пестицидів та хімічних речовин в процесі вирощування рослин, наприклад бавовни. Скільки страждає людей, які залучені до цього процесу, скільки гине птахів, які отруюються хімікатами з полів, як забруднюється вода, куди потрапляють ці речовини через ґрунт. Про негативний вплив хімікатів на наше середовище в процесі вирощення бавовни можна розмовляти, на жаль, дуже довго. При вирощуванні органічної бавовни, шкідливі хімікати та пестициди не використовуються, і ми вважаємо своїм обов’язком підтримувати цей вид вирощення бавовни. Та це ще не все. Провідні лікарі говорять про те, що органічна бавовна дбає про здоров’я шкіри людини, захищає від алергічних реакцій, так як вона є гіпоалергенна, та підтримує баланс мікрофлори.

ХТО

Нещодавно ми намагались пригадати, а хто ж саме з нас є «ідейником» нашого бренду. Якось одна з нас озвучила, що мріє виробляти нижню білизну, інша підхопила, що саме комфортної білизни бракує на ринку, а вже в третьої було сформоване бачення, що важливо надати покупцю не просто товар “використав та забув”, а продукт, який несе ідею, місію. В результаті довгих спільних обговорень сформувалось конкретне бачення. Тому, правильно буде сказати, що ідея спільна, яка зріла протягом певного часу. Займаючись проектом SMPL, кожен з нас мав ще іншу зайнятість, але одна вже пів року на 100% в бізнесі, без чого ми б не були сьогодні там де ми є. SMPL underwear – це багатогранна команда від дизайнера інтер’єрів до фінансистів, що являється нашою сильною стороною.

НАВІЩО

Цінність нашого проекту ми бачимо в трьох аспектах. І важко сказати, який з них важливіший. Кожен важливий по-своєму. З однієї сторони ми, патріоти своєї країни, завжди підтримували українського виробника, і продовжуємо це робити. Обожнюємо українські продукти харчування, існує безліч стильних та сучасних дизайнерів одягу, від пальто до бюстгальтера, біжутерія, навіть косметика. Що приємно, якість на дуже високому рівні. Тому навіщо платити гроші іншим державам, якщо кожен з нас може інвестувати в українську економіку, купуючи українське та підтримуючи нашого виробника. Другий аспект, як вже було сказано, ми прагнемо позитивно впливати на довкілля. Вже сьогодні люди дуже свідомі. Ми прибираємо після пікніків, ми сортуємо сміття формуючи дуже корисну звичку на майбутнє, ми читаємо складники продуктів харчування, що купуємо, ми хочемо носити натуральний одяг і так далі. Тобто створення та використання продукту з екологічно чистого матеріалу це ще одна частина нашої соціальної відповідальності. Ну і третє, що пов’язано з попереднім – “я турбуюсь про навколишнє середовище, я турбуюсь про себе”. Ми всі звертаємо увагу, наскільки актуальним сьогодні є активний та здоровий спосіб життя. Ми та наші друзі займаємось спортом, хтось бігає, інший іде на йогу, а третій демонструє успіхи у фітнесі. Це дуже радує. Люди прагнуть бути здоровими та життєрадісними. Екологічно чиста нижня білизна – як пазл із цієї здорової картини, без неї повноцінного балансу бути не може.

ДЛЯ КОГО

Для кого вы делаете свою продукцию, и кому предоставляете услугу? Каким вы видите своего клиента? Маючи досвід декількох виставок в різних містах України, ми вже бачимо свого клієнта за декілька метрів.  З однієї сторони всі наші покупці різні, з іншої їх об’єднує щось невидиме але дуже відчутне. Це людина з активною життєвою позицією, не складно побачити, що людина доглядає за собою та займається саморозвитком, це може бути абсолютно в різних напрямках, офісний працівник, бігун, власник бізнесу, організатор подій, продавець парфумів, майстер з гончарного мистецтва чи мама 90 рівня. Ми вже знайшли друзів та однодумців серед наших покупців, і це дає надзвичайне почуття впевненості.

ГОРДІСТЬ

Насправді гордимось всім чого досягли. Гордимось, що випустили цей проект у світ, гордимось, що наш проект несе цінність і ми піклуємось про екологію обираючи органіку, гордимось самими нашими виробами, так як самі отримуємо задоволення одягаючи нашу білизну , гордимось кожен раз коли клієнт купивши білизну, вертається по повторну покупку (мотивує нас шалено), та, звичайно, гордимось від будь-якої похвали – чи то про якість білизни, чи банально про цікавий пост в соціальній мережі.

ІНВЕСТИЦІЇ

Про окупність проекту говорити ще рано і на сьогодні основна наша мета це розвивати його, куди і спрямовуються всі наявні ресурси.

ПЛАНИ

Чесно буде сказати, що наша мета не кількість, а якість. І в першу чергу ми прагнемо зробити продукт максимально якісним, донести його цінність до нашого покупця, донести нашу місію, що разом ми маємо змогу позитивно вплинути на довкілля, дбати про нього вже сьогодні, дбати про себе та своє здоров’я. Якщо за допомогою нашого проекту ми звернемо увагу на важливі речі в нашому житті це буде означати, що наша справа досягнула своєї мети.