Проект PLANARTS

Ручний розпис тканин

КОЛИ

Мій проект називається PLANARTS. З’явився він минулим літом (2014 року) через те, що я закінчувала ВУЗ, і професія архітектора мене якось не надихала. Я – Галя балувана і робити те що не хочу не люблю. Довелось шукати себе в іншому.Швиденько знайшла себе в батику (розпис тканин), яким колись займалась в школі і потроху почала впроваджувати це мистецтво в моду. Клієнтам пропонуємо ексклюзивні готові речі з ручним розписом (виконані в різних техніках), які можна купити в київських шоурумах, а також послугу розпису і пошивку виробу за бажанням клієнта.

ХТО

Я придумала – https://www.facebook.com/planleska. Справжнє ім’я та прізвище Леся Каплан. 24 роки. Художниця. Ще періодично займаюсь з подругою виготовленням крісел Acapulco – https://www.facebook.com/lazyUdesign.

ДЛЯ ЧОГО

Це голосно прозвучить, але він потрібен щоб я мала сенс у цьому світі. У цій країні. Я рада,що я можу дати щось нашим людям і нашій країні. І це щось приносить радість не тільки мені. А якщо воно приносить радість не тільки мені, то я живу точно не даремно.

ДЛЯ КОГО

Мій клієнт це людина точно творча. Але це не значить, що вона обов’язково має вміти малювати, співати чи писати вірші, просто у цієї людини творча душа. Ця людина обов’язково красива. І річ не про зовнішність. Річ про її внутрішній стан. Вона живе красою, і заради краси. Вона бачить красу у тому у чому і я.

ГОРДІСТЬ

Я пишаюсь тим, що я переборола страх вийти зі своєї (вже минулої) зони комфорту і кинутись у прірву. Пишаюсь тим, що за весь час я ні разу не подумала як би наварити собі грошей на клієнтах. Пишаюсь тим, що не робила замовлень, які не по душі. Пишаюсь тим,що не гидувала будь-якою роботою,коли справи йшли не на успіх. Пишаюсь, що сама опанувала купу нових технік. Пишаюсь, що знайшла сили покинути все заради улюбленої справи. Ну все. Я маю на увазі 6 років не легкого навчання на архітектурному факультеті, 3 роки роботи в архітектурній сфері, декілька років роботи дизайнером інтер’єрів і купа ілюзій про те, що архітектура це моє. Пишаюсь тим, що мої мрії здійснюються. І тим,що нарешті відзняла лукбук і мої досягнення можна побачити тепер і в FB, а не лише почути на слух.

ІНВЕСТИЦІЇ

Спочатку він існував за рахунок моїх заробітків з минулої роботи, стипендії і татової фінансової допомоги .(Хоча Тато і зараз допомагає у скрутні часи). Не можу сказати чи він окупився, так як не веду ніяких підрахунків. Я постійно витрачаю не мало коштів на фарби та інші supplies , так як постійно розвиваюсь і мені кожного разу потрібен якийсь новий інгредієнт чи інструмент. Але на життя заробити собі вже можу.

ПЛАНИ

Нещодавно я серйозно зайнялась виготовленням тканин в техніці Nankeen. В цій техніці тканини можна виготовляти по метрами і відповідно продавати їх дизайнерам та магазинам тканин. Я вже розробила декілька ескізів малюнків для цих тканин і зробила пробні вироби з ними. Приклад: https://www.facebook.com/planarts.studio/photos/a.871239249615265.1073741836.679701718769020/871239509615239/?type=3&theater
Планую рано чи трохи пізніше відкрити майстерню по виробництву красивого текстилю якого ну так не вистачає нашій країні.
Як варіант можна буде розробляти і індивідуальні ескізи узору під замовлення.Також хочу налагодити паралельно виробництво виробів з цих тканин.
Також скоро у нас з’являться прикольні майки та тюрбани, які ми робимо разом з моїми подругами.