Flying Colors

Одяг

ЩО

Flying Colors зовсім молодий проект, реалізувати який вдалося на початку листопада 2015р. А виник він тому, що все до цього йшло. Коли з часом хобі малювати на одязі переросло в дещо більше. Коли люди почали не тільки замовляти такий одяг, а й звертатися з особистим проханням навчити це робити. Ми вирішили розширити цю можливість й зробити доступною для всіх. Ми пропонуємо одяг з малюнками та кольорами фарб на вибір. Тобто ви зможете не просто розмалювати одяг, а й носити. Більшість любить додавати у одяг щось своє особисте. Чому б не спробувати з Flying Colors?

ХТО 

Flying Colors створили Ольга та Юлія Черняєви. Ідея виникла не те, що сама по собі.. Ми обидві досить довго розмальовуємо одяг. А коли більшість вважає це занадто складним і не знає з чого почати, придумали ось такі розмальовки. Ми створюємо контурні чорно-білі ілюстрації, які лишається тільки наповнити своїм відчуттям кольору.

ДЛЯ ЧОГО

Ми займаємося тим, що нам подобається і дуже раді, що залучаємо до цього інших. Щоб люди не боялися брати у руки пензлі та творити свій кольоровий настрій, підкреслювати свою індивідуальність. Насправді такі речі живі, вони вже відрізняються від штампованого одноманітного, навіть якщо десь фарби вийшли за контур.

ДЛЯ КОГО

Ми робимо одяг для дітей та дорослих. Для тих, хто хотів би спробувати малювати на одязі, але не знав з чого почати. Це оригінальна ідея для подарунку. Й дітям подобається цим займатися. Перевірено!

ГОРДІСТЬ

Тим, що залучаємо людей до творчості! А ще більше нам до вподоби те, що наш одяг можна не тільки розмальовувати, а й носити, додаючи свій настрій. Нам цікаво спостерігати за різними результатами. Кожного разу виходить щось унікальне та неповторне! Ми позиціюємо нашу продукцію як доступну за ціною, щоб усі змогли собі це дозволити.

ІНВЕСТИЦІЇ

Проект існує за рахунок особистих вкладень.

ПЛАНИ

Малювати.. малювати.. малювати! Розширятися та пропонувати людям більший асортимент продукції та ілюстрацій. Хочемо, щоб у людей був вибір на любий смак та побажання. А також будемо додавати нові ідеї, їх у нас багато!