Tastea

Натуральний чай виготовлений із добірних ягід та фруктів

ЩО

Влітку 2016 року з’явився новий продукт для поціновувачів визріваючих напоїв – натуральний чай Tastea, виготовлений із добірних ягід та фруктів Tastea – це новий унікальний проект, який займається виготовленням фруктово-ягідних чаїв, зроблених лише з натуральних інгредієнтів. Гармонійні композиції складових дозволяють відчути усі тонкощі аромату улюблених плодів та відкрити для себе нові смаки. Наразі в асортименті можна знайти 4 види чаю: «Цитрусовий», «Ягідний», «Імбирний» та «Червоні ягоди». Більшість фруктів та ягід, з яких виготовляють Tastea, вирощено в Україні. Після збору плоди особливим чином висушуються, зберігаючи свій колір, смак, вітаміни та поживні речовини. Виробництво зосереджено у Львові.

ХТО

Проект народився влітку 2016 року у Львові сім’єю Фітьо – Вікторія та Тарас. Ми також є співзасновниками компанії ТОМ, що займається виготовленням арахісової пасти з 2012 року і є лідером на ринку натуральних горіхових паст в Україні.

ДЛЯ ЧОГО

Чай – це чудовий універсальний напій, який п’ють у всьому світі щодня. Чай Tastea складається лише з натуральних інгредієнтів з великим вмістом вітамінів та мінералів, які особливо потрібні в холодні сезони за відсутності свіжих плодів і зелені. Особисто для нас не вистачало такого напою на полицях супермаркетів – зі зрозумілих інгредієнтів, без ароматизаторів. Тому ми створили проект фруктових та ягідних чаїв Tastea, який п’ємо самі і даємо своїм дітям. І з радістю готові ділитися теплом та вітамінами цього чаю з іншими.

ДЛЯ КОГО

Хто не любить чай? Чай люблять усі! Ми пропонуємо особливий чай, але водночас такий простий та чесний. Лише натуральні продукти – ягоди та фрукти, комбінації яких створюють унікальні смакові рішення. Чай особливо рекомендований до вживання естетам та усім, хто вбачає у його заварюванні ритуал, здатний перетворити звичайне чаювання на маленьке свято.

ДОСЯГНЕННЯ 

З великою відповідальністю та радістю ми створюємо продукт, який споживають усі і щодня. Ароматний, тонізуючий, корисний, а ще такий привабливий. Даруємо тепло, затишок та цілу чашку вітамінів.

ІНВЕСТИЦІЇ 

Вже маючи успішний та стабільний проект ТОМ, що спеціалізується на виготовленні арахісових паст, ми не шукали сторонніх інвестицій, а своїми силами та за власні ресурси запустили новий продукт – також натуральний, смачний та корисний. Чай та арахісова паста є суміжними товарами, тому багато в чому ми розвиваємо ці проекти спільно.

ПЛАНИ

В найближчому майбутньому наш новий проект ягідних та фруктових чаїв Tastea можна буде зустріти на фестивалях та ярмарках великих міст України. Також налагоджуємо дистрибуцію по магазинах натуральних та органічних продуктів. Згодом плануємо вихід на великі мережі споживчих товарів задля охоплення якомога ширшої аудиторії.