Шпинат

Сервіс доставки розумної їжі

КОЛИ

Ідея виникла – ідею виношували з початку 2014 року, вирішили впроваджувати – червень 2014, Сервіс почав діяти – листопад 2014

ХТО

Засновник: Світлана Нестеренко (Співзасновник —  керуючий партнер компаній «Бабусина Торбинка» — інтернет-садиба, доставка фермерських продуктів, “Смакуй Вдома” — сервіс доставки продуктових наборів та рецептів для приготування 3х або 5-ти вечерь)/

ДЛЯ КОГО

Для тих, хто прагне схуднути чи набрати вагу безпечним способом, також для тих, хто має бажання харчуватися збалансовано при цьому не витрачати час на закупку продуктів та приготування страв.
Сервіс включає кілька програм: експрес-схуднення, плавне схуднення, спорт-меню, збалансоване меню, індивідуальне меню, для вагітних, консультація.
В залежності від стилю життя та цілей (схуднути, набрати вагу чи просто харчуватися збалансовано щоденно, під час вагітності) ви обираєте програму та щодня вранці ми доставляємо Вам готовий бокс смачних і корисних страв.
*Меню включає сніданок, обід, вечеря + 2 перекуси
*Меню розроблено на кожен день дієтологом, шеф-кухарем за рекомендацією фітнес-тренера
*Доставляємо по підписці комплекси збалансованого харчування
Цінність для клієнта:.
Досягає мети – худне, набирає м’язову масу, харчується корисно.
Економія часу.
Їжа і смачна, і корисна.
Вчиться правильно харчуватися
Цінність бізнесу в тому, що ти займаєшся улюбленою справою і робиш жінок та чоловіків красивими, здоровими та щасливими. Люди дійсно змінюються не лише зовні, а стають більш впевненими і енергійними.

ДОСЯГНЕННЯ

Сервіс доставки збалансованого харчування «Шпинат» вже доставляє набори денного раціону,починаючи з листопада, клієнти досягають поставлені цілі – успішно втрачають зайві кг та насолоджуються тим, що не потрібно ходити в магазин і стояти біля плити.

ІНВЕСТИЦІЇ

Проект реалізується за рахунок власних інвестицій, про прибутковість ще рано говорити.

ПЛАНИ

Бачення, стратегія, плани розвитку на 2015 звісно ж є. В першу чергу це розвиток основного напрямку – доставки збалансованого харчування, а також запуск навчальних он/оффлайн програм в сфері правильного харчування.