Коза Чка

Творча гастромайстерня

КОЛИ

Ідея проекту з’явилася ще в 2011 році, коли я задумалася над швидкоплинністю  буття. А після відвідин козиної ферми і сироварні в Ізраїлі, я зрозуміла, що «ЦЕ – моє». Сам проект стартував у 2014 році.

ХТО

Засновник і сировар Тетяна Дядечко. Також, займаюся організацією різних мотоподій, в т.ч. і найбільшим в Україні міжнародним мотофестивалем «Тарасова Гора». Пробувала себе в багатьох сферах, але на сьогодні сироваріння та моторух – це два основних вектори моєї діяльності.

ДЛЯ КОГО

Перш за все, для сироманів, сиролюбів та гурманів. Також, для людей які піклуються про своє здоров’я, яким не все рівно, що вони їдять. Оскільки мій продукт простий та натуральний.

ДОСЯГНЕННЯ

Головним досягненням було розуміння того, що моя продукція необхідна людям!  За рік виробництво перемістилося із домашньої кухні до сироварні, яку орендуємо. На протязі року ми прийняли участь найбільших профільних фестивалях Києва. Також, за рік я провела ряд майстер-класів із приготування сиру.Щоденно ми вдосконалюємо рецептури, експериментуємо, що дає свої результати у  вигляді нових смаків. Так за рік, наш асортимент розширився до 20 найменувань.Також, в цьому році ми відкрили нашу «Сирну кав’ярню», яка є не просто кафетерієм, а й місцем зустрічі сироманів.

ІНВЕСТИЦІЇ 

Все що робилося за рік – все за власні кошти. Зараз я в пошуках інвестора, оскільки попит на наш сир в рази вищий, від наших виробничих можливостей.

ПЛАНИ

Планів багато дуже-дуже.Зараз ми почали працювати над створенням Асоціації козоводів України і в 2015 році хотілося б вже через Асоціацію спільними силами колег хоч якось впливати на законодавчу базу країни.Найголовніша ціль наступного року  – це запуск власної сироварні.Це якщо говорити про реальні плани, а оскільки я максималіст і оптиміст, то планую 2015 році і міні ферму із 50 кіз.