Квітляндія

Квітковий інтернет-бутик

ЩО

Наш проект вже давно існує (5 років), але ми починаємо новий етап його життя. Як нам усім відомо з економічної теорії кожен проект має стадії життя. І наш проект мав усі шанси закритись, якби ми його не почали реорганізовувати. Ми купили готовий бізнес (який працює в Києві вже 5 років і має певну репутацію і традиції, які ми зараз міняємо) , який мав би мати надприбутки, але сьогоднішня ситуація в країні і доля зробили по-своєму. Ми розказуємо Вам про наш флористичний Інтернет-бутік “Квітляндія”. Сьогодні нічого не робиться без Інтернету. З самого ранку ми прокидаємось, тільки відкриваємо одне око і вже перевіряємо ФБ, інстаграм, Твіттер і усе інше. На жаль, ми не можемо жити без соц.мереж та Інтернету. Не дай Бог немає вай-фай, усе можна лягати спати, але мова не про це.  Ось чому Інтернет-бутік. Отже, метою,ідеологією, місією і сенсом нашого Інтернет-бутіка є показати,донести, пояснити і переконати людей, що дарувати квіти – це мистецтво. Сьогодні не достатньо просто в переході купити 11 троянд загорнути в целофан і подарувати коханій, бо вона вже чекає тебе в парку. Ми хочемо донести, що квіти можна дарувати так, наче це витвір мистецтва, квіти можуть подарувати відчуття тепла, любові, ніжності навіть солодкий присмак, а поставивши їх удома як мінімум 2 тижні дивлячись на них Ви будете згадувати той момент. В осінньо-зимовий час – така собі квіткова терапія від депресії. Роблячи наші квіткові композиції ми очікуємо ефекту ВАУ від клієнтів і коли ми його отримуємо нам більше нічого не потрібно. Реорганізація відбувається оскільки ми нові власники і намагаємось розуміти чого сьогодні хочу люди. Старі моделі ведення бізнесу вже не працюють. І ми намагаємось використовувати різні підходи і методи. Про це ми може далі розкажемо вам.

ХТО

Ідея з’явилась із необхідності. Старі власники продавали готовий бізнес. А моя подруга – флорист, яка там працювала з самого початку, дуже любить свою справу, була готова зробити все аби залишитись там працювати і робити те,що любить, тому єдиним варіантом продовження своєї улюбленої справи бачила – купити його. Тому вона запропонувала мені. І так повернулось моє життя. Я з дитинства мріяла займатись власною справою. З 7 класу знала що піду в Шевченко на економічний)  І так моя мрія здійснилась. Так виник такий собі тандем флориста та економіста, який любить по-різному і  бачить по-різному цей бізнес, тому я гадаю ми ще на плану, бо дивимось з різних точок погляду на одну і ту ж справу.

НАВІЩО

У нас навіть не виникало питання навіщо нам починати займатись цією справою, не виникало жодних сумнівів, не зважали на ризики, просто шли до своєї мрії. Тому наш проект це віддушина для нас. Успіх кожної справи полягає в тому, щоб вона була улюбленою справою. Ми в це віримо. Наш проект – це спосіб донести до максимальної кількості людей мистецтво дарувати квіти. Флористика і гарні букети та квіткові композиції вже давно є на українському ринку. Але наша головна мета не в тому, щоб зробити гарний букетик. Можна сказати місія наша навчити людей цінувати квіти, дізнаватись щось нове, дивувати себе та інших, просто нести красу у світ, прагнути більшого від усього у тому числі і від подарунку квітів. Ми хочемо також показати, що сьогодні креативність та щирість на першому місці, наші роботи просто створенні з цього  і даруючи їх, Ви даруєте настрій. Порівняйте що Ви відчуєте від букета білих троянд у прозорому целофані і що будете відчувати тримаючи кремове кашпо оповите ніжно-рожевою або блакитною стрічкою, в якому будуть ніжні білі троянди з яскравими акцентами кольору фуксії піонами або ніжно синіми гіацинтами ? Відчули різницю? Ми максималісти у всьому і чекаємо такого  бажання і від своїх клієнтів. Хто він, наш клієнт ми розкажемо далі;)

ДЛЯ КОГО

Наш клієнт – це людина яка має смак, прагнення жити. Він цінитель життя, він веде за собою показуючи приклад інших. Він створює моду та є прикладом для наслідування. Це особа, яка знає чого хоче і знає де, це взяти. Він не боїться нового, він показує нове іншим. Ви кажете, що він “занадто”, але ми скажемо, що він такий як ми. Квіти купляють усі, але не всі мають бажання знайти і показати щось нове, не всі люблять виділятись і дивувати інших. Наш клієнт він саме такий.” Досягнення: Ми тільки починаємо змінюватись. Можна сказати наша гордість за проект тільки починає розвиватись. Ми пишаємось, що почали співпрацю с Благодійним фондом, приймаємо участь у цікавому патріотичну проекті, який допомагає діткам. Ми пишаємось, що наш бренд має 5-річну історію і зараз він як фенікс перероджується. Наше головне досягнення – це коли люди повертаються до нас, посміхаються і дякують, хоча на справді це ми їм дякуємо, що розуміють нашу головну мету, поширюють її і отримують задоволення від отриманого. Також, ми пишаємось нашим повним циклом, тобто, за 2 години ми встигаємо закупити свіжі квіти, зробити замовлення та доставити його до клієнта. У сучасності доставка та виробництво за 2 години – це можна сказати успіх. Ми дуже скромні і не можемо напевно повністю оцінити наші здобутки, тут краще спитати наших клієнтів.

ІНВЕСТИЦІЇ

Тільки за власні кошти. На даному етапі, ми можемо повністю окупати усі затрати із доходів. Але планів дуже багато і в сучасній ситуації ми не можемо робити заощадження на нові проекти та розширення. Проект ще в процесі окупності. У нас в планах за рік окупитись.

ПЛАНИ

Найголовнішою нашою мрією та метою є розширення. Ми хочемо відкрити такий собі невеличкий бутик з великими вікнами, щоб було багато світла, з майстернею, з приміщенням для майстер-класів, з шоу-румом, де ми будемо показувати наші роботи, з великими холодильними вітринами, щоб наші клієнти бачили свіжість квітів. Хочемо щоб до нас заходили мами з дітками, дівчата, яких би ми пригощали кавою, чаєм з варенням та солодощами. Чесно кажучи, ми мріємо досягти такого успіху, щоб в майбутньому могли собі дозволити дарувати букети,квіти просто тім людям, які цього заслуговують. Просто дарувати їм гарний настрій на весь день. Також, мріємо розширитись і відкрити наші магазинчики-майстерні у Львові, Одесі та Вінниці. Ну і ще парочку у нашому улюбленому Києві. Хочемо приймати участь у різних проектам, від комерційних до благодійних. Мріємо потрапити на щорічну міжнародну виставку Flowers у якості шанованих гостів. І це тільки плани на найближчі 3-5 років, далі не заглядаємо.