Ейфорія

Івент-агенція

ЩО

“Все почалось зі шкільної мрії мати власний бізнес. На той момент мені було зовсім не важливо, що саме це буде. На 5-му курсі університету, коли мій місячний дохід складався з університетської стипендії (700 грн) та додаткових приробітків, мені прийшла геніальна ідея – займатись організацією весіль. Я вирішила, що для цього не потрібно особливих знань і капіталовкладень.  Щоправда я не врахувала, що ринок мого маленького міста зовсім не потребував таких послуг. Подруги не зрозуміли мого ентузіазму і відповідно підтримки я не знайшла.  Але в людському житті не буває простих випадків і я зустріла свою другу половинку, який мріяв не про власний бізнес, а просто стати ведучим (весільним зокрема). Я зрозуміла, що це мій шанс. За два дні в мене був готовий бізнес план (написаний на листочках з зошита) і цілодобовий штурм коханого починати спільну справу. І ми почали… Спочатку це була група в соц. мережі – «в контакті»,  перші наші замовлення стосувались організації шоу-програми, пізніше корпоративів. Коханий успішно займався веденням весіль та інших масових заходів і відійшов від бізнесу, а я шукала клієнтів і вчилась організовувати весілля. Тільки через рік після старту я отримала замовлення на організацію «весілля під ключ».  Саме тут я відчула віддушину і зрозуміла, що знайшла свою нішу.

ХТО

Придумала я і розширила нашу діяльність. Спектр наших послуг дуже широкий. Це не лише організація весіль, а й навчальні проекти, майстер-класи, тематичні вечірки, конференції, відкриття різноманітних закладів, організація святкових програм. Минулого року  доля розпорядилась так, що я познайомилась з прекрасною людиною по сумісництву моєю найкращою подругою і бізнес партнером. Ми створили спільний дівчачий проект під назвою «МОDNИЙ DAX».  Він багатогранний як кожна жінка і створений спеціально для жінок. «МОDNИЙ DAX» – це оренда тематичних костюмів, реквізитів для фотозйомки та вечірніх суконь, це продаж та пошиття спідничок-пачок в стилі Керрі Бредшоу, це стилізовані жіночі фотосесії та продаж одягу молодих українських дизайнерів.

НАВІЩО

В більшості мій проект покликаний втілювати мрії та дарувати емоції. Якщо це весілля, то ми реалізовуємо дівочу казку, з характером  та вподобанням пари, те що особливе тільки для них. Якщо це навчальний проект для спеціалістів певної сфери, то це створення неймовірних емоцій щастя від крутих спеціалістів, яких ми запрошуємо на захід, від сюрпризів, які створюємо для учасників, від місця проведення, в якому вони забудуть про усі буденні справи.

ДЛЯ КОГО

Мій клієнт  з гарним почуттям гумору, без стереотипів, готовий до експериментів.

ГОРДІСТЬ

Пишаюсь своїми клієнтами. Той, хто прийшов до нас один раз, вже не залишається байдужим і повертається знову. Пишаюсь своєю командою, коли бачу сльози радості молодої, яка перед усіма гостями висловлює нам подяку. Радію подарункам, які присилають мої молодята і кличуть на каву коли приїздять в наше місто. Пишаюсь тим, що моїм клієнтам радісно і завжди затишно в нашому оточені. Пишаюсь проектами, які ми провели за два роки нашої роботи.

ІНВЕСТИЦІЇ 

Першою нашою інвестицією була розробка логотипу та друк візиток (300 грн. по дружбі). Ці гроші ми повернули швидко і легко. Через кілька місяців зареєструвались і почали платити податки, а ще через два роки відкрили офіс. Усі витрати нам окупились, але фінанси у нас в постійному коло оберті на нові потреби агенції.

ПЛАНИ

Плани масштабні. З маленької фірми хочемо стати справжньою компанією з великими колективом та підкорити спершу західний весільний та івент ринок.