ZIZ

Магазин аксесуарів

ЩО

Довгі пошуки незвичних аксесуарів були приречені на невдачу 8 років тому, адже на той час я ще не розпочала свою діяльність. Це спонукало створити омріяне власноруч. Сьогодні ZIZ – це український проект, який дає можливість знайти креативні рішення аксесуарів з різноманітним дизайном. Ми зараз стрімко розвиваємо нові й нові групи товарів і створюємо колаборації з дизайнерами та блогерами. ziz.ua.

ХТО

Проект вигадала я. Починаючи з 1го курсу нічим іншим не займалась, і не планую. Адже в ZIZ можливі всі напрямки розвитку, які мене цікавлять. Це справа життя.

НАВІЩО

Вирішує проблему пошуку незвичайних аксесуарів/подарунків з WOW-ефектом.

ДЛЯ КОГО

Цільова аудиторія росте разом з нашою командою. Адже найкраще ми можемо зрозуміти, що потрібно одноліткам. ці всі, хто любить арт та в пошуках чогось неординарного та креативного, щоб виразити себе. Якщо сухо, то 18-35, ж – 80℅, не обмежуючись географією.

ДОСЯГНЕННЯ

Наші годинники, термочашки та інші аксесуари вже мають своїх власників у 64 країнах.

ІНВЕСТИЦІЇ

Перші 2 грн. були витрачені з власної кишені на паличку пластику , з якої були зліплені перші сережки та продані за 15 грн. на які куплені 7 паличок пластику… і т. д.

ПЛАНИ

Вражаючи новими ідеями та відкриваючи філіали по країнам, щоб Укрпошта не стояла на заваді швидкому отриманню бажаного виробу.