Louwelove

Ювелірні прикраси

ЩО

Louwelove – бренд ювелірних прикрас створений в 2014 році двома прекрасними львів’янками. Нас завжди цікавили прості і водночас стильні прикраси, які доповнюють образи і притягують людські погляди. Маючи спільні інтереси ми задумались над створенням власного ювелірного бренду. Louwelove – це ювелірні вироби зі змістом.. Ми виготовляємо прикраси зі срібла, але плануємо включити і золото. Наші яскраві браслети з малюками прикрасять руки стильних мам і стануть незмінним атрибутом Вашого образу, а іменні браслети будуть Вашим талісманом.

ХТО

Тандем Вікторія та Юлія.. Закінчили ми факультети іноземних мов і географічний, але з кожним днем ми вже більше розуміємо, що наше покликання у житті це ювелірна справа. Поки молода мама Юля виховує синочка, поява на світ якого, підштовхнула нас створити колекцію з малюками, то я ( Віка) весь свій час приділяю розвитку бренду. Але вже з 2016 року нас знову буде двоє..

ДЛЯ ЧОГО

Проект Louwelove – це плід праці двох молодих дівчат.Прикраси, які ми створюємо приносять радість нам і клієнтам. Ювелірні вироби ніколи не вийдуть з моди, можливо дехто і полюбляє біжутерію, але погодьтеся, ювелірні прикраси (по доступних цінах) – це солідніше..

ДЛЯ КОГО

Усі прикраси, які ми виготовляємо несуть з собою певну ідею. Браслети з малюками я колись давніше побачила в Італії. Було багато варіацій на тему персоналізації і однією з яких були браслети саме для мам, де і було гравірування малечі. А коли Юля народила маленького, солодкого хлопчика я одразу подумала, що мабуть буде цікаво зробити подібні вироби і в Україні, щоб українські матусі носили нашого виробника. Створенні вони для мам,щоб мама споглядаючи на браслет завжди пам’ятала про своїх діточок. Ідея іменних браслетів виникла спонтанно, я сама хотіла давно такий браслет, зробила собі, жива реклама розповсюджувалася дуже швидко і вже за кілька днів нам почали замовляти браслети з різноманітними іменами.

ГОРДІСТЬ

Нам ще немає навіть року і про якісь значні досягнення говорити ще рано, але для мене великим досягненням є те, що ми вже почали займатись тим, що нам приносить задоволення..тим, чому хочеться приділяти час навіть у вихідні…тим, що цікавить нас найбільше у житті.. Ми вже відкрили свою маленьку майстерню у якій щодня з’являються нові ідеї.. Яка є нашим другим домом.. Маленьким досягненням можливо назвати те, що наші вироби зацікавили відомих жінок України і Росії.. Список наших клієнтів поповнює Лілія Ребрик, Анастасія Міколаенко, Катерина Безбородько..

ІНВЕСТИЦІЇ

Сума, з якої все почалося була не великою, бо все розпочалося з браслету для себе, який і працював рекламою. Потім один, другий, третій браслет і так поїхало.. Усю пакувальну і рекламну продукцію ми робили власноруч, тому вона час від часу змінювала свій вигляд. Коли саме окупився проект сказати точно не можемо, але окупився він точно.

ПЛАНИ

На даний момент в планах є restart.. Надаємо перевагу: зробити, а потім розказати, тому не будемо забігати наперед. В планах відкрити корнер в новому торговому комплексі у самому центрі Львова. Також плануємо співпрацю з партнерами у Польщі. Ще з’являться дві нових лінії прикрас і цікава система обніму виробів і залучення клієнтів..