Koval

Авторські прикраси

ЩО

Koval – це авторські прикраси від мене, Наталії Коваль. Перша колекція бренду Toch’ena, натхненною українською вишивкою, з’явилась восени 2015-ого року. Та йшла я до цього довго: від сережок для ляльок барбі, через кар’єру арт-директора до вирішальних 30-ти років.

ХТО

“Слєсарь” так називає мене мій батько, розчаровано махаючи на мене рукою, мама примирено чекає коли я одумаюсь, а сестра кожного разу перепитує чи не шукала я роботу. Проте жодного дня я не пожалкувала, що звільнилась з хорошої роботи, навчилась тримати пальник і, нарешті, відповідаю своєму прізвищу.

ДЛЯ ЧОГО

Щоб робити світ красивішим – на першому місті, а далі, як і в багатьох засновників власної справи, давати клієнтам те, що хотіла б отримувати сама. В моєму випадку – це пильна увага до якості дизайну та сервісу. Люблю захопливі очі своїх клієнтів.

ДЛЯ КОГО

Для всіх, включаючи хлопців, кому сподобаються мої прикраси.

ГОРДІСТЬ

Радує те, що поки вдавалось не йти на компроміси і робити все як запланувалось.

ІНВЕСТИЦІЇ

З моменту запуску першої колекції, проект майже вийшов в нуль. Та ще потребує інвестицій: в основному власних заощаджень та періодичної віри хлопця.

ПЛАНИ

З планів зробити максимум щоб закінчилась епоха велюрових коробочок для ювелірних виробів та підвалів без вікон для ювелірів. Поки працюю над першим пунктом.