«Позитивні жінки»

Підтримка ВІЛ-позитивних жінок

Благодійна організація «Позитивні жінки» представляє національну спільноту жінок, які живуть із ВІЛ, об’єднуючи учасниць з усіх регіонів України, що виступають за дотримання прав жінок в Україні, передусім тих, хто живуть із ВІЛ, та уразливих до інфікування ВІЛ. БО «Позитивні жінки» була створена жінками, які живуть із ВІЛ, у 2011 році, офіційно зареєстрована в лютому 2013 року.

«Позитивні жінки» просувають ідеї наснаження та всебічної підтримки і розвитку ВІЛ-позитивних жінок. На кінець 2020 року організація мала три офіційно зареєстровані представництва — в Рівному, Дніпрі, Черкасах, а також регіональних представниць у 20 регіонах країни.

«Ми об’єдналися для того, щоб жінки, які живуть із ВІЛ в Україні, могли вільно, без бар’єрів та обмежень, реалізовувати свої права та можливості, а також почуватися захищеними від стигми, дискримінації та насильства».

БО «Позитивні жінки» працює над створенням умов для розвитку та самореалізації жінок, передусім уразливих до ВІЛ, через об’єднання жіночих ініціатив, підтримку лідерства та зміну суспільної думки. Організація створює безпечний простір для жінок, які живуть із ВІЛ, та надає їм необхідний ресурс.

БО «Позитивні жінки» у воєнний час

БО «Позитивні жінки» підтримують жінок, які живуть із ВІЛ, зокрема з дітьми, які постраждали від війни та евакуювались із регіонів, де відбувались активні бойові дії. Надають тимчасовий притулок в Івано-Франківській, Хмельницькій та Черкаській областях. Забезпечують жінок предметами першої необхідності та надають психологічну допомогу (індивідуальні та групові онлайн-консультації з психологом/психотерапевтом), консультації з питань лікування (з регіональними координаторами) та юридичні консультації (відновлення документів, соціальних виплат, захист прав тощо).

Як отримати допомогу?

Зв’язатися з координаторкою БО «Позитивні жінки» того регіону, в якому перебуваєте:

Івано-Франківська область — Юлія Князюк, ulaknazuk@gmail.com («Позитивні Жінки Прикарпаття» Positive Women of Prykarpattia)

Хмельницька — Олена Пилипюк, olenapilipyuk40@gmail.com («Позитивні Жінки Хмельницький»)

Черкаська — Марія Севериненко, severmaria777@gmail.com («Позитивні жінки Черкаси»)

Чернівецька — Анна Склярова, sklarova1083@gmail.com («Позитивні Жінки Чернівці»)

Дізнатися більше можна за посиланням: