Громадська організація «Рада жінок Донеччини»

Громадська організація «Рада жінок Донеччини»

підтримка жінок і ВПО, що постраждали від насильства чи війни

Діяльність громадської організації «Рада жінок Донеччини» спрямована на запобігання насильству щодо жінок і домашньому насильству; розвиток та підтримку лідерства жінок. Мета: викорінити всі форми насильства й посприяти утвердженню рівних прав та можливостей для жінок і чоловіків.

Напрями діяльності:

Останні п’ять років організація активно працювала над створенням сервісів для потерпілих від насильства у Маріуполі й населених пунктах навколо. Через військові дії «Рада жінок» змінила місце дислокації, проте продовжує працювати для жінок Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей, а також усіх жінок, які постраждали від війни.

Організація займається:

реалізацією ініціатив, які спрямовані на забезпечення потреб жінок і вимушено переміщених осіб, сприяють їх залученню до активної участі в житті громад;

розробкою програми з миробудування, розвитку діалогу щодо спільного майбутнього та розвитку громад;

сприянням розвитку професійних спільнот у громадських організаціях, органах місцевого самоврядування, органах державної влади щодо медіації, організації сервісів: соціальних, адміністративних, медичних, освітніх — на засадах рівних прав і можливостей жінок та чоловіків;

підтримкою розвитку соціального капіталу, демократичних цінностей та прав людини;

захистом прав жінок і дівчат, просуванням рівних прав і можливостей для жінок та чоловіків.

Хто може звернутися:

Організація надає допомогу жінкам і дівчатам, які постраждали від військових дій та були змушені переїхати до Закарпатської області задля покращення доступу до соціально-психологічних послуг.

Також «Рада жінок Донеччини» підтримує постраждалих від домашнього насильства й насильства за ознакою статі. Вона надає ресурсну підтримку місцевим організаціям у плануванні, координації та реалізації ініціатив, що спрямовані на забезпечення потреб жінок і вимушено переміщених осіб.

Телефон мобільної бригади соціально-психологічної допомоги: 066-838-1606

Як допомогти організації:

«Рада жінок Донеччини» потребує інформаційної підтримки й буде вдячна за поширення новин про її ініціативи.
Громадська організація «Рада жінок Донеччини»

Підтримати та дізнатися більше: